Enigma Enigma

wwfc

2019-12-09 10:31:37 eye-2 3   — comment 0

Прогноз на поєдинок Джошуа - Руїс II. Де дивитись?

Президент WWFC Володимир Тесля:

"На даний момент все залежить від психологічного настрою боксерів. Энді Руїс вийде на бій, не маючи сумнівів у тому, що може перемогти Джошуа, тому і буде брати ініціативу з самого початку бою. Ентоні розуміє, яка відповідальність на ньому і постарається обережно нарощувати темп по ходу поєдинку і виграти нокаутом в кінці бою або ж отримати перемогу за очками.
Найважчим для Джошуа буде думка про важкі удари Руїса. Якщо Ентоні переможе це судження – його шанси на перемогу значно збільшаться. Але я впевнений у перемозі Джошуа і буду його підтримувати. Зрозуміло, що це важкий дивізіон і тут хлопці вагою 205 фунтів можуть нокаутувати 270-фунтових опонентів, якщо, звісно, правильно по ньому влучити. Тут один удар «робить погоду», тому нам залишається дочекатися бою і переконатися у своїх прогнозах."

Віце-президент WWFC Денис Перч:

"Сподіваюся що цей поєдинок буде не менш інтригуючим, ніж перший. Кожен з бійців провів відмінну підготовку і як говорить, Джошуа, він став м'якшим на ногах і більш вільним у пересуваннях. Руїс теж обіцяв вийти на бій більш струнким і швидшим. Але чи зможе бити Руїс так само сильно, якщо він схудне? 
Я все ж вважаю, що переможе Джошуа, так як у нього все для цього є. Єдине, що у нього може не вийти - це діяти згідно гейм плану, після пропущених ударів, а на мою думку, їх буде чимало. Якщо подивитися на любительську кар'єру Джошуа, то у нього завжди були проблеми з низькорослими хлопцями. 
Але після серії перемог в професіоналах, у мене з’явилися думки, що він дійсно став найкращим. Але Руїс розвіяв мої припущення. І ми всі бачили, що Джошуа важко з ним справлятися. До того ж, ним постійно керують ментальні проблеми. Чи впорається він з ними ? Я чув, що він знову був нокаутований в таборі під час спарингу. Чи зможе Джошуа вийти з холодною головою на бій? Цей поєдинок повинен відповісти на безліч питань, а вони в основному про Джошуа. Також, його перемога може стати початком чергової трилогії."

Реванш пройде на Diriyah Arena в місті Ед-Ріяд (Саудівська Аравія). Що цікаво, за інформацією Boxing Kindgom, за цей поєдинок Джошуа отримає $85 млн., А Чемпіон - $13 мільйонів.

Де дивитися бій?
У прямому ефірі її покаже телеканал "Інтер". Трансляція почнеться в суботу, 7 грудня, приблизно о 23.30.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma