Enigma Enigma

wwfc

2019-12-18 15:30:47 eye-2 1   — comment 0

Прогнози на бої UFC 245 від Володимира Теслі та Дениса Перча

Прогнози від Володимира Теслі:

Камару Усман - Колбі Ковінгтон:
«Мені подобається їх стиль постійного пресингу. Обидва бійці з дуже хорошою функціоналкою, але для мене Колбі - просто красава. Поєдинок вийде дуже напруженим, і мені здається, що Колбі все-таки повинен здобути перемогу, так як він більш технічний. На початку бій буде конкурентним, однак останні раунди будуть за Колбі.»

Макс Холлоуей - Алекс Волкановскі:
«Якщо Волкановскі зможе в перших раундах витримати тиск з боку Хеллоувея і пройти всю дистанцію, то я навіть не знаю, можливо і виграє за рахунок своїх потужних ударів. У будь-якому випадку буде цікаво. Я все ж за Холлоуея, але бій буде практично рівним і я віддам мінімальну перевагу Максу.»

Аманда Нунєс - Жермейн де Рандамі:
«Аманда Нуньєс зустрічається з хитрою ударницею де Рандамі. Думаю тут Жермейн буде бігати від Аманди, працювати в стійці другим номером і тримати Аманду на дистанції намагаючись підловити її контратакою і або перемогти за очками або лакіпанчем.

Такий геймплан не збентежить Аманду і вона задавить її своєю міццю і пресингом. У цьому бою шанси хитрою де Рандамі дуже маленькі, Аманда дуже потужна і моя думка найсильніша з усіх жіночих чемпіонок! Однозначно перемога за Нуньєс.»

Петро Ян - Юрайа Фейбер:
"У бою Петра Яна з ветераном UFC Фейбера здається все набагато ясніше. З першої ж хвилини бою Ян почне розбивати Юрай, до третього раунду ветеран видихнеться, втім якщо дотягне - очікую перемогу Петра Яна без сумнівів! Але це ММА можна очікувати все що завгодно."

 

Прогнози від Дениса Перча:

Камару Усман - Колбі Ковінгтон:

«Ключове завдання для Колбі - пережити стартові раунди. Там у Усмана напевно буде перевага, але через значної м'язової маси йому стане складно підтримувати напір і діяти без перепадів. А ось Ковінгтон завжди славився витривалістю і темпом. Дуже непогані шанси у Ковінгтона, не дивлячись на те, що він андердог поєдинку.»

Макс Холлоуей - Алекс Волкановскі:

«Холлоуей - Волкановскі - бій, який запросто може стати головною подією вечора, являє собою битву двох універсалів. Ось тільки якщо Макс заточений на ударку, то Волкановскі намагатиметься боротися в майбутній поєдинок.

Головною перевагою Холлоуея щодо суперника є досвід. Макс кілька разів проходив п'ятираундову дистанцію, навіть не в своїй ваговій виглядав непогано в чемпіонських раундах, і в цілому виглядає готовим до п'ятираундовой заруби, тоді як батарейки австралійця можуть розрядитися вже на третій п'ятихвилинці.

Більш різноманітною ударною технікою володіє саме американець. Він і вище свого суперника, що дасть Холлоуею остаточну перевагу в стійці, тоді як Волкановскі виглядає неймовірно потужним для своєї вагової категорії. Мені здається, що у Макса набагато більше шансів.»

Аманда Нунєс - Жермейн де Рандамі:

«Нуньєс - де Рандамі - в даній сутичці вирішити все може одним успішний удар. Обидві спортсменки є яскраво вираженими ударницями і підуть в ноги тільки в тому випадку, якщо попливуть.

Борцівська база, при цьому, є сильною рисою тільки у бразилійки. Голландка - базовий кікбоксер і розвиває тільки захист від переводів. Перша сутичка між спортсменками завершилася досить швидко, але якщо в плані досвіду з того моменту Нуньєс помітно додала, то де Рандамі залишилася приблизно на тому ж рівні, що для «Залізної Леді» серйозне упущення.

На мій погляд, Аманда абсолютно спокійно достроково забере поєдинок.»

Петр Ян - Юрайа Фейбер:

«Протистояння росіянина і американця, боксу і боротьби, перспективи та досвіду - ця сутичка вмістила в себе всі дані аспекти.

Ян куди менш досвідчений, але компенсує це не найгіршою опозицією в промоушені. Петро відмінно відчуває себе в стійці. Базовий боксер постарається не дати перевести себе в партер, що у нього повинно вийти через колосальну витривалості і швидкості пересування по канвасу. В ударці же боєць реально небезпечний. І нехай не завжди Петро нокаутує своїх опонентів, але відправити в нокдаун не найбільш міцного Фейбера здатний.

Єдине, за рахунок чого американець може виграти в цій сутичці - боротьба. Але її, швидше за все, в битві буде мінімальна кількість. Росіянин досить спритний і може впоратися з тейкдаунами досвідченого ветерана. Моїм вердиктом є впевнена дострокова перемога Петра Яна.»

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma