Enigma Enigma

Тарас Процев’ят

2021-12-15 19:23:03 eye-2 3524   — comment 0

ПРОКОЛ ПУТІНА. ВИДАВ ГЕНЕРАЛЬНУ ДЕРЖАВНУ ТАЄМНИЦЮ МОСКОВІЇ.

 

       Під час онлайн Засідання Ради з розвитку громадянського суспільства та прав людини режисер Олександр Сокуров посперечався із Путіним. Опісля суперечки режисер припустив можливість кримінального переслідування та свого подальшого арешту: «Якщо буде ухвалено рішення заарештувати мене чи щось зробити, я не зможу уникнути цього. Я не знаю, які можуть бути наслідки».

       Під час засідання Олександр Сокуров запропонував сміливі, як для Московщини, думки стосовно політичного, соціального, економічного, культурно-духовного і територіального устрою РФ, чим неабияк розгнівало візаві:

       «Мені здається, що федерацію росіян все більше і більше починають не любити. З нами хочуть розлучитися багато хто, не хочуть бути в одній компанії, як вони кажуть. Багато молодих людей на Кавказі, а мені доводиться мати справу через обставини саме з Кавказом, мені говорили відкрито: "Ви, росіяни, не дуже заслуговуєте на повагу".

      У Дагестані навіть жартують, коли виникають економічні проблеми: "Нічого, російський мужик заробить". Далі вони продовжують: "Ви з усіма сваритеся, ви не можете впоратися з бюрократією, корупцією. … Не можете створити світову економіку, володіючи світовими багатствами. А ми різні і релігії у нас різні, і клімат у нас кращий. Будете воювати з НАТО, ми на вашому боці не будемо воювати». Це кажуть молоді люди. Напевно, це якісь особливі люди, а може, зовсім уже й не особливі.

… Давайте відпустимо всіх, хто більше не хоче жити з нами в одній державі, побажаємо їм удачі, побажаємо удачі всім падишахам, я не знаю, всім, хто хотів би починати жити своїм життям». …

       Опускаючи імперські хаотичні тиради розлюченого Путіна у відповідь, виокремимо квінтесенцію:

       «…Там багато питань, я знаю їх дуже добре. У нас дві тисячі територіальних претензій по країні. Дорогий Олександре Миколайовичу, ви хочете повторення Югославії на нашій території? …

      …Ви хочете нас перетворити на Московію? Ну, у НАТО це хочуть зробити».

      Ви спитаєте: а де ж тут  гіпердержавна таємниця Московщини. Вона двоаспектна.

По-перше. Якщо застосувати формулу, запропоновану Олександром Сокуровим, «давайте відпустимо всіх, хто більше не хоче жити з нами», то РФ звузиться до території Московії, Московщини: тобто колишніх улусів Золотої Орди в межах Московської, Рязанської та Тверської губерній. Всі інші галопом вирвуться на свободу. Але це мирний демонтаж імперії, начиненої ядерною зброєю.

       По-друге. На території федерації, проговорився Путін, дві тисячі тліючих потенційних  міжетнічних конфліктів лише на основі територіальних претензій між народами, які насильно утримуються  тоталітарним режимом в імперії. Це результат багатовікової жорстокої геноцидної етнонаціональної політики Російської імперії, СССР та Російської Федерації. І ця ядерно-порохова бочка може вибухнуть в будь-який момент. Достатньо найменшої, неочікуваної іскри.

         А ще й Китай причаївся тигром до стрибка, щоб захопити всю РФ, або хоча б до Уралу. КНР, за даними розвідорганів РФ, ще п’ятнадцять років тому створила у всіх великих містах РФ, в т. ч. Москві і Санкт-Петербурзі, «сталі групи, готові до прийому великої кількості переселенців». А це означає, що «переселенці» з Китаю до шести місяців, на період адаптапції, будуть забезпечені житлом та мінімальним соціальним пакетом.

         За цих умов путінська кліка, для порятунку імперії, що тріщить по швах, вибрала стратегію агресивної політики, «війни» проти всього світу, аби «надути» РФ до статусу «супердержави», з метою зшивання приреченої «федерації». Ця доктрина призвела до агресії проти України, концентрації біільше 100 тис. військ вздовж нашого кордону для розширення агресії, війни в Сирії, розхитування Європи та Північної Америки, країн арабського світу, через інспіровані протестні рухи типу «жовтих жилетів», «штурм Капітолію», штучно створені кризи по типу «емігрантської» на кордоні з Польщею та Литвою,  масове втручання у вибори і референдуми, масовану інформаційну війну,  Вони переконані, що витворюючи зовнішніх ворогів – консолідують імперію. Все це наслідок стратегічних, доктринальних помилок, як кремлівської кліки, так і цивілізованих країн, адже ФРН та Франція, промотуючи запуск «Північного потоку – 2», рубають гілляку на якій сидять, розмінюючи цінності на гроші.

         Після Другої світової війни провідним державам світу здавалося, що достатньо  встановити певний, хоча можливо й несправедливий світопорядок, погодити конкретні принципи та систему міжнародної безпеки і у світі назавжди запанує спокій і благодать. Як виявилося, зупинити процес розвитку, самоідентифікації та визволення народів, скувавши його формалізованими угодами та домовленостями – неможливо. Бо прагнення правди, свободи і справедливості притаманне як кожній людині, так і кожному народові, нації. Усі політичні, економічні, релігійні, військові та інші виклики і конфлікти – лише зовнішній прояв протидії природному, прагненню народів до свободи, самовизначення та самореалізації.

            Українська суспільно-політична думка в особі Степана Бандери, Ярослава Стецька, ОУН, яка стала ініціатором створення на окупованих нацистами українських землях Антибільшовицького Блоку Народів, ще в 1941 році доктринально вилонила із глибокого християнського усвідомлення сутність та форму справедливого світопорядку:    «Кожен народ має право жити у своїй державі, а з іншими – як рівний з рівними»,  незалежно від його чисельності та ареалу розселення.

         А поки що нам, всій українській нації, необхідно, самоорганізовуючись, як у часи Майдану,  форсованими темпами готуватися до відсічі можливої агресії московський імперських маньяків. Бо як стверджують соцопитування, більшість українців не вірить в здатність Зеленського, як головнокомандувача, протистояти агресії Москви.

         Переможемо, бо з нами БОГ!

 

Тарас Процев’ят

Львів-Київ,

15 грудня 2021 р.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma