Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-12-20 10:48:07 eye-2 712   — comment 3

Просрати все - ось гасло слуг і зе!


Ну що, зелєпути? Дочекалися перших результатів напруженої творчої праці ваших молодих і креативних кумирів? Бюджет з тріском провалено на понад 70 млрд. Грошей не буде ні на що, крім захищених статей, та й то сумнівно. Дороги, садки, лікарні, оборонні замовлення - зупиняється практично все! 
Чому при попередніх "баригах" були гроші на соціальну сферу й інфраструктуру, на підняття заробітних плат і пенсій, на оборону й безпеку? Думати не пробували? 
Саме тому, що це були порядні й віддані Україні люди! На жаль, московська пропаганда зробила з них ворогів в очах виборців, які поза телевізором світу Божого не бачать!
Натомість, зендеркоманда, яка на хвилі безоглядного популізму дорвалася до влади, за рекордно короткий термін у турборежимі зуміла занапастити напрацювання ненависних попередників.
Не виключаю, що це не просто результат дрімучої непрофесійності управлінців, а цілеспрямоване шкідництво, щоби показати єдиний "вихід" - з простягнутою рукою до маскви! На фоні епічних провалів у зовнішній політиці, обороні та безпеці, це припущення виглядає не таким вже й фантастичним!
Тому гаслом дня всіх проукраїнських сил має стати: Геть зепроданців, доки не пізно!

 

Микола Ніраз Це не припущення- це факт: країною правлять агенти раші! Продати їм землю, стратегічні п-ва, розікрасти все, що можна, здати державу- і на чартерний рейс.Весь план на рік президенства.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma