Enigma Enigma

Владимир Басов

2021-11-22 10:28:02 eye-2 4267   — comment 4

Простіше простого.

Люди люблять бути в дурнях. Так простіше жити. Так легко перекласти відповідальність за своє майбутнє на владу та думати лише про повсякденне. Чим зрозуміліше влада розповідає про свої плани, тим менше люди вникають у суть процесів, що відбуваються в країні. А ще краще для влади, якщо вона взагалі нічого не пояснює, а просто транслює бажання та надії натовпу. Приблизно так і зробив Зеленський, коли йому схотілося стати президентом України. Йому навіть не довелося вигадувати свої обіцянки народові. Потрібно було лише зібрати побажання людей і просто озвучити їх. Далі люди все зроблять самі. Додумають, вигадають, переконаються у вашій правоті.

Коли я пишу «людях», я маю на увазі не громадян, а про тих, хто складає натовп, хто не замислюється про політичний устрій країни, хто живе одним днем. Для кого немає різниці між українською та російською, між правдою та брехнею, людей, які не мають політичних поглядів, вони навіть не розуміють, чим відрізняються для України Росія та США. Саме на цих людей як виборців і була розрахована виборча компанія Зеленського. Обрання Зеленського президентом України, а це видно вже сьогодні, призвело до деградації та знищення державних інституцій країни. Він не має ні досвіду державної служби, ні розуму розібратися зі своїми обов'язками.

Я думав, що ми обрали на президентську посаду артиста, клоуна, невігласа. Я помилявся. Ми обрали на пост президента брехуна. Він брехав, він бреше, і, думаю, брехатиме і далі. Більше того, він дуже толерантно ставиться до того, що його оточують брехуни, а будь-яке правдиве слово вводить його в ступор.

Він брехав нам про «кінець епохи бідності», про «кінець епохи брехні», про переїзд до нового приміщення ОП, про один термін свого президентства (хоча це може стати ще й вірним). Нам говорили про майбутнє стрімке зростання економіки України, про зарплати вчителям у 4000 доларів, про швидке закінчення війни на Донбасі та повернення Криму. Зеленський, не червоніючи, обіцяв нам відсутність кортежів, відміну державних дач, про справедливість і порядність. Він із задоволенням критикував Порошенка за офшори, за кумівство, за те, що сотні українців перебувають у полоні у Путіна, а на фронті продовжують вбивати українських військових.

Але це був лише початок. Потім почалися призначення міністрами та на інші державні посади друзів і знайомих, замовчування цілей своїх вояжів в Оман і Катар, розкидання величезних сум на дорожнє будівництво в той час, коли щодня від Ковіда в країні вмирають кілька сотень людей.

Здавалося б, все мабуть, очевидно. Нами керує брехло. Тільки президентський рейтинг Зеленського все ще високий. Людям, які його підтримали у 2019 році, некомфортно визнати, що вони помилилися у своєму виборі. Опозиції важко донести до людей правду. Ще Марк Твен писав – «Легше обдурити людей, ніж переконати в тому, що вони обдурені». Але час іде, а рейтинг уже на критичному рівні. Думаю, що останні події навколо операції «АВЕНЮ» мають повністю розкрити всю сутність Зеленського – він непоправний БРЕХЛО.

Я не наводитиму ту брехню, яку цілий рік поширювали Єрмак і Зеленський про те, що жодної операції щодо «вагнерівців» не було. Зрештою, Зеленський сам особисто зізнався, що це він особисто злив операцію, зателефонувавши Лукашенку. Наведу частину його монологу та посилання на нього.

Кореспондент телеканалу «ПРЯМИЙ»:

- …Христо Грозєв сказав, що зрив спецоперації стався одразу після наради у вищого керівництва країни. Чому Вас та членів спецоперації одразу не допитали у правоохоронних органах?

Зеленський:

- Спасибі за запитання. Мені здається господар вашого каналу Порошенко, здається, він казав, що це він брав участь у цій операції, мені здається, що це його і треба допитувати про це. Це по-перше.

Далі, я взагалі не беру участі у російських операціях. Що стосується цієї операції, фактами про яку ви жонгулюєте, то моє обговорення про «вагнерівців» було з паном Лукашенком телефоном, коли ці люди, як мені відомо, заїхали автобусом, заїхали на територію Білорусії, я щось чув, що вони звідкись, згідно з операцією, летіли, я не знаю. Але те, що я знаю, що вони заїхали автобусом. Така серйозна операція, а вони заїхали автобусом, в автобусах такі «таємні агенти».

Ну, ось, коли вони заїхали, ми розуміли, що доступ до справ цих людей, бойовиків, давно є в державі, у мене була розмова з пре.... У мене була розмова на той момент… ха-ха-ха із президентом Олександром Григоровичем Лукашенком і він..., і я йому сказав, там у вас бойовики, у нас є інформація вони…. Якісь деталі я йому казав. І він мені казав: "Та я з… ми вивчимо це питання, щось таке, ми обов'язково, ви ж знаєте, як ми товаришуємо, як товаришують наші країни, і так ін. І ми зробимо все можливе". Все. І після цього все....

Так, була розмова. Він мені сказав, а навіщо мені вигадувати? - "У мене була розмова, інтерв'ю з паном Гордоном, він мені про це розповів. Ми мали офіційну розмову". Будьте простіше. Не шукайте зраду там, де її немає.

Можна це прослухати.

А що простіше? Чому запис цієї «офіційної» розмови не зажадала спеціальна слідча комісія ВРУ? Так, взяти і опублікувати цю розмову з Лукашенком. Дата, час, зміст розмови. І все одразу стане на свої місця. Думаю, що цей козир тримають у своїх руках Путін із Лукашенком. І сміються.

Для мене мало загадок у цій проблемі. А ось для тих, хто ще вірить Зеленському мало?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma