Enigma Enigma

Andrian

2020-06-22 16:05:11 eye-2 2782   — comment 0

Протест гірників в "ЛНР" закінчився, однак людей і досі залякують і затримують

"МГБ ЛНР" і досі кошмарить гірників шахти "Комсомольська", де люди вимагали виплати зарплат.

Протест робітників на шахті "Комсомольська" закінчився минулого тижня. Наразі в місті Антрацит, а також в містах ОРЛО Хрустальний (Красний Луч), Ровеньки, Свердловськ немає мобільного зв’язку оператора VODAFONE.

При цьому встановлено, що "МГБ ЛНР" продовжує затримувати жителів окупованого Антрацита та працівників шахти "Комсомольска" для допитів.

Відомо про 8 випадків затримання громадян України на цьому тижні, після допиту усіх людей було відпущено, але затримання відбувалось показово, в публічних місцях, тобто присутній елемент залякування з боку так званої МГБ.

Наразі в "ЛНР" запроваджена та реалізовується операція з недопущення розповсюдження протестних настроїв.

Дії бойовиків направлені на вивчення осіб, які підтримують шахтарів, передають інформацію в ЗМІ, співпрацюють з правозахисними та профспілковими організаціями.

Такі дії окупаційних адміністрацій РФ в ОРЛО демонструють масові порушення прав та свобод людини та громадянина.

Потрібно зрозуміти, що фактично проти людей, які вимагають свою зарплатню, були задіяні спеціальні підрозділи, так званої, Народної міліції НЗФ "ЛНР", місто було оточене, зв’язок був вимкнений. Наразі окупанти все роблять для того, щоб залякати людей з метою недопущення протестів.

Стало відомо, що "МГБ" "ЛНР" розпочало репресії проти бастуючих працівників шахти "Комсомольська" в Антрацитівському районі Луганської області. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma