Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2020-06-04 06:47:01 eye-2 3224   — comment 3

Протести в Америці в російських ЗМІ

Активність прокремлівських ЗМІ, які нагнітають обстановку щодо акцій протестів в США, свідчить про досить серйозну зацікавленість російських спецслужб в дестабілізації ситуації в Америці. Крім того, колишній радник з питань національної безпеки адміністрації колишнього президента США Б. Обами Сьюзан Райс заявила про можливу причетність Росії до масових заворушень в Америці.

А російська пропаганда в свою чергу продовжує маніпулювати фактами, не забувши й про український слід!

Так, російський «зливний бачок» «Царьград.ТВ» опублікував інформацію, що нібито на натовп протестувальників в Міннеаполісі наїхав АТОшнік з Вінниці!

Парадоксально, що «Царьград.ТВ» дає пряме посилання на CNN, де нібито опублікована ця «сенсаційна» новина про чоловіка з українським іменем Богдан Вечірко, який 31 травня намагався в’їхати в натовп.

Перейшовши на сайт CNN, дійсно бачимо новину про Богдана Вечірко, проте жодних згадувань про Україну.

Маючи на меті знайти першоджерело інформації щодо «вінницького АТОшніка», традиційно знаходимо американський російськомовний сайт «Vinograd US» та сайт пошуку людей «Gofoundme», на якому особа «Aleksandr Lamukhin» опублікувала оголошення про упізнання Б.Вечірко.

І не зважаючи на те, що російський фейк виявився ну дуже не доопрацьованим, на жаль, цю новину поширили й деякі українські ЗМІ!

Тож вкотре закликаємо не піддаватися на провокації та не поширювати російські безглузді фейки, зліплені на скору руку! Невже професійні журналісти та поважні блогери не розуміють, що поширюючи подібні «сенсації», вони перш за все дискредитують самі себе?!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma