Enigma Enigma

Влад Волошин

2019-12-11 20:07:45 eye-2 2744   — comment 0

Проти "їхтамнєтів" у Лівії воюватиме Ердоган.

В росіян починає пігорати, адже Туреччина відкрито заявила, що підтримуватиме лівійський Уряд національної Єдності (УНЄ), який визнає більшість країн світу і ООН.
проти УНЄ воюють сепаратисти з, так званої ЛНА - лівійської національної армії генерала Халіфи Хафтара, якого підтримує Москва коштами озброєнням і навіть бійцями-"їхтамнєтами" з ПВК Вагнера.
Росія заперечує присутність в Лівії бійців своїх ПВК, на що представники УНЄ Лівії і авторитетні світові ЗМІ готові надати навіть списки прізвищ цих бойовиків, де їх зазначено 600-800 осіб.
Інформація про те, що турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган, виступаючи на прес-конференції з лівійського питання, не став заперечувати, що Анкара вивчає деталі плану по введенню своїх військових до цієї північноафриканської країни.
Російські медіа почали заявляти, що подібне рішення турецького президента прийняте на підстава "відвертих фейків" про присутність в Лівії бойовиків - вагнерівців. Російський "експерт-міжнародник" Олександр Малькевич, який ще називає себе президентом "Фонду захисту національних цінностей" (!!!) в інтервью російському виданню «Народні Новини»заявив, що "...нам (Росії- авт.) послан очень тревожный сигнал. Уже целый ряд стран, включая Грецию и Египет (брехня, жодних заяв не існує - авт.), выразили свое негодование и возмущение по поводу соглашения председателя ПНС Ливии Сарраджа с Эрдоганом. По сути, иностранное государство, которое даже не граничит с Ливией, готово присылать каких-то военных советников и воинские соединения (це саме те, що зараз і робить в Лівії росія - авт.) Это еще раз показывает, что сегодня не работают никакие международные структуры, включая ООН».- зазначив Малькевич. - Все страшилки про российских хакеров, вмешательство Москвы в различные выборы и российские ЧВК распространяются для того, чтобы с их помощью навязать американское вооружение, программно-технические решения, ЧВК." - тобто вже підтверджені і доведені російські воєнні злочині, Росія продовжує заперечувати.Це відбувається тому, що маючи досвід дій у Сирії, турецькі військові не будуть церемонитись з російськими "їхтамнєтами", і конфлікт в північноафриканській країні дуже швидко наблизиться до врегулювання. Тому це дуже невигідно Росії, представники якої воюють за сепаратистів генерала Хафтара.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma