Enigma Enigma

Татьяна Серикова

2019-09-24 11:13:03 eye-2 2491   — comment 0

"процвэтание" чи дно?

Поки російські ЗМІ захлинаючись розповідають про покрашення життя на окупованій території Донецької області, серед місцевого населення росте невдоволення керівництвом т.зв. «ДеНеРе» у зв’язку із затримкою заробітних плат працівникам бюджетних установ, у т.ч. медичних закладів.

На вуглевидобувних підприємстах, зокрема шахтах “Холодна балка” та “Ясинівська глибока” робітникам замість зарплатні видали продовольчі набори. На підприємствах «Орджоникидзеуголь» та «Артемуголь» замість обіцяного  підняття заробітньої платні шахтарям — відправили їх у неоплачувані відпустки. Персоналу ДП “Донбастеплоенерго” в черговий раз зменшили рівень заробітньої плати, яка і так становитиме не більше 5 тис. рос.рублів, що призвело до хвилі звільнень з підприємства кваліфікованих фахівців.

Затримують заробітну плату і викладацькому персоналу освітніх закладів. І це на фоні критичної ситуації з вступною кампанією до вищих та професійно-технічних закладів окупованого Донецьку, де спростерігається недобір.

Але це, керівництво т.зв. «ДеНеРе» не хвилює. Головне, постійно говорити про єдність з російським світом, про перемогу над фашизмом і про те, що Донбас ніхто не поставить на коліна.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma