Enigma Enigma

Один из 93%

2019-10-01 08:04:22 eye-2 4426   — comment 2

Пси Авакова: п’яні поліцейські з битою задля розваги били студентів.

У Полтаві двоє п’яних чоловіків, один з яких поліцейський, влаштував криваве побоїще посеред вулиці, жорстоко побивши перехожих.

Зазначається, що 29 вересня спершу чоловіки напали на трьох студентів, двох хлопців та дівчину. Чоловіки почали гнатись за людьми.

17-річному студенту Української академії лідерства Максиму Кутняку вони завдали тяжких тілесних ушкоджень, вдаривши битою. У нього діагностували внутрішню кровотечу і розрив селезінки, яку згодом довелося видалити.

Журналісти з посиланням на керівника академії Романа Тичківского пишуть, що нетвереза компанія увечері 29 вересня в районі вулиці Небесної Сотні напала на молодих людей.

Ті помітили, що один із них тримає в руках биту й спробували втекти, розділившись. Дівчина встигла сховатися в під’їзді, куди її пустив місцевий житель, проте йому самому довелося бігти, під час чого, за словами Тичківского, чоловік впав і зламав ногу.

“Наш студент, після того, як йому було завдано удару бейсбольною битою, зміг втекти з місця події. І він стверджує, що в стані шоку біг у сторону філії Академії лідерства. На місці вже викликали швидку, бо студентка, сховавшись у приміщенні, підняла тривогу”, – додав керівник академії.

“Після цього нападу ці двоє здійснили ще один на місцеву жінку, чоловік якої захистив її за допомогою травматичної зброї, вистріливши попереджувальні постріли в повітря і викликавши патруль”, – розповів Тичківський.

Згідно з даними з Єдиного реєстру досудового розслідування, одним із нападників є співробітник Нацполіції Василь Твердохліб. Колишній беркутівець, якого структури Авакова вирішили залишити на службі. Тичківський заявив, що саме він біг за студентами з бітою.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma