Enigma Enigma

Kiborg

2020-06-15 08:26:01 eye-2 5337   — comment 1

РАПОПОРТLEAKS: ХТО В ЄВРОПІ ТА США БЕРЕ УЧАСТЬ В ІНФОРМАЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЯХ КРЕМЛЯ

В дампі пошти чиновника АП РФ виявлено список політиків та журналістів з Європи і США, які пропонуються Кремлю як учасники політично заангажованого псевдоспостереження за виборами в Україні.

В дампі пошти Рапопорта є лист, надісланий 21.05.2014 політологом Олексієм Мартиновим (в Чистилищі):

“наши европейские наблюдатели, зарегистрированные укрциком. готовы поехать и на компенсационной основе подвергнуть публичной абструкции укрвыборы по итогам.  Бюджет 20 т. евро. Какие будут на этот счет указания?”

Тобто, вибори в Україні ще навіть не почалися, а ці покидьки вже готові за гроші кремля накидати лайна по всьому світові про те, що вони не прозорі та не чесні.

Поштова адреса Мартинова підтверджується з документу ОБСЄ.

Мартинов пересилає Рапопорту лист, отриманий ним з адреси <mateuszpiskorski@o2.pl>.

Автор листа – польський політик Матеуш Піскорський (в Чистилищі), якому російський агресор довірив виконувати роль міжнародного спостерігача на нелегітимному т.зв. “референдумі” в березні 2014 року в Криму.

В травні 2016 року Піскорського було затримано Агентством внутрішньої безпеки Польщі за звинуваченням у співпраці з 2013 з російською розвідкою в діяльності, спрямованої проти Польської Республіки, в просуванні інтересів Росії і маніпулюванні настроями польського суспільства.

Його взаємодію з Кремлем ми можемо побачити з листа, знайденого в дампі пошти рапопорта, він пише Мартинову: “Лови, надеюсь поможет, надо очень срочно решать”, і надсилає список політиків та журналістів з багатьох країн Європи та США.

Отже, ми маємо список осіб, про яких російський політолог Мартинов в листуванні з чиновником адміністрації президента Путіна Борисом Рапопортом (лист надсилається на його офіційну робочу пошту rapoport_b@gov.ru) стверджує, що ці люди виражають готовність взяти участь у кремлівській спецоперації проти нашої країни.

Інформація, яка міститься в листі Рапопорту, підтверджується, 16 травня Постановою ЦВК № 611 “Про реєстрацію офіційних спостерігачів від міжнародної організації “Європейський центр геополітичного аналізу” на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року” затверджено саме цей список 17 громадян з європейських країн і 2 осіб з США.

З публікацій ЗМІ відомо, що засновником Європейського центру геополітичного аналізу є той самий Піскорський. Після участі у спецоперації Кремля в Криму сам він не наважився подаватися на спостереження за виборами в Київ. Однак чому ЦВК було зареєстровано список від організації, керівником якої є Піскорський?

Восени 2015 року представники Європейського центру геополітичного аналізу брали участь в місцевих виборах в Україні, що обговорювалось на публічній дискусії після виборів. Діяльність цих псевдоспостерігачів була названа політично заангажованою.

Діяльність Піскорського розглядалась в журналістських розслідуваннях, є публічні відомості про її фінансування з Росії.

Досліджуваний нами лист з дампу Рапопорта не має принципово нової інформації, звісно не є сенсацією. Але ми за сенсаціями і не женемось, а наполегливо та системно виконуємо свою роботу.

Отже, виявлені в листі Рапопорту європейські та американські політики і журналісти після проведення додаткових операцій зі встановлення осіб та всебічного дослідження експертами Миротворця будуть занесені в Чистилище.

# ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА # РОСІЯ # УКРАЇНА

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma