Enigma Enigma

Останній Джедай

2022-05-04 13:58:00 eye-2 3519   — comment 0

Рапунцель й інші герої мультиплікаційних фільмів

 

Була в далекі 90-ті така пласка шютка. Для приколу можна було запитати: «ви в мультфільмах нє снімалісь?».

Як показав історичний досвід, деякі не тільки знімалися, а й знімаються далі. Трапилась мені на очі одна майже діснєєвська принцеса, така рапунцель на крайніх мінімалках, яка має ім’я юлія латиніна. Хто не знає – це така руда нечісана, дуже пом’ята тітонька, що народилася на московії й дуже багато років була хедлайнером у справі просування цінностей руського міра, хоча і під приправою лібєралізьма. За даними із педівікії є майстринею політичної фантастики. Авторка книжки «охота на ізюбра», неймовірної поєбєні про лихі 90-ті, бандитів-джентельменів, ментів, бабло, повій-моралісток і так далі. Це, до речі, багато чого пояснює.

Так от, рапунцель на мінімалках завідала у гості до перефарбованої (у прямому і переносному сенсах) героїні українського мультфільму, який в прямому ететрі транслюється на ахметівському телеканалі «Україна 24», ця медійна організація взагалі є хрестоматійним прикладом найдавнішої професії і інформаційному середовищі. І там поціновувачка Солжєніцина та Маківелі несла просто повнішу хуйню, іншого слова просто не підбереш. Все переказувати не буду, лише тезово.

Головна теза: американська розвідка – збіговисько відвертих лохів та ледарів. Тези другого порядку: голова ЦРУ приїздив до московії для вислуховування планів залупен-фюрера від самого залупен-фюрера про невідворотність наступу на Україну та падіння Києва за три доби; дєд-побєд персонально запевнив американця  про могутність армії бомжів; на цьому тлі американська адміністрація зробила висновок про поразку української армії; ніякої роботи західних розвідок не було; західні розвідки являють собою збіговисько непрофесіоналів; одразу після цього візиту почалися публікації про строки і напрямки російського нападу; зарубіжні партнери України слабкі.

Чесно кажучи, від каналу «Україна 24» можна було чекати всього, але такої відвертої хуїти ні. Гордон із його старими пердунами-московітами просто дешевий хуліган.

Однак, у детальному вивченні такий гумор не є таким смішним. Це таке продовження наративів про нутупих америкаців, головним поширювачем яких був мішав взад орнов, але для української аудиторії. Військова імпотенція кацапії всім видно, але у справі інформаційного отруєння слабких мозком осіб із суміжних держав вони ще можуть себе показати.

Для цього і пруться у нас медійний вакуум різні лібєрасти. Провідними майданчиками для цього є майданчики ахмєтова-пінчука і бульбашка спродукованих вихідцями із неслов’янських земель контенту тільки збільшується. А головне - всім на це глибоко пох….

І навіть телеканал «Дом» намагається не пасти задніх та лупашиться в десна, тобто, пускає в ефір, різного роду пом’ятих життям представників опозиції системам чік-чирика та бункерного. Для цього показали жіночку, що є головою порталу в альтернативну реальність (да-да, пані Курносова, із порталу «After Empire») та яка несла трохи меншу хуїту, ніж рапунцель-на-мінімалках. На державному каналі в шабаші приймають участь не зовсім державні, або не наші державні, мультгерої.

Завершую без епологу

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma