Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-23 10:40:38 eye-2 3617   — comment 5

Режим Зеленського хоче покарати українців за протистояння російським окупантам 2 мая в Одесі (Документ)

Про це йдеться у документі репресивного органа Зеленського ДБР, що по заяві посібника російських окупантів Портнова відкрила справу на екс-спікеру ВР Андрія Парубія, обвинувачуючи саме його, а не РФ, у подіях 2 мая 2014 року в Одесі.

"ДБР відкрило провадження за фактом" створення і координування Парубієм А.В. громадських збройних угруповань з метою здійснення масових заворушень 2 травня 2014 року на території м Одеса "- ось вам документ. Тобто напад озброєних російських агентів під прикриттям мусорів на одеситів та гостей міста, що потім  втекли на територію РФ, це по версії директора ДБР Труби та посіпак Зеленського не варто уваги, а ось громадянську самоорганізацію та протистояння української влади спробам створити в Одесі чергову фейкову "республіку" - це треба терміново покарати. А я пам'ятаю, як фанати коміка розповідали, що мегапрофесіонал юрист Портнов, що вернувся після втечи до окупантів, для того, щоб "побороти корупцію пАпередників. А тут ти ба, яка "несподіванка" - це просто спроба реваншу посібників російських окупантів. Поясніть мені, де тут "корупція" до спроби захоплення українського міста по зразку захоплення Донецька, Луганська та Криму??? А я хочу нагадати цим відео, що відбувалося в Одесі у квітні-травні 2014. Це ж саме те, чому протистояли одесити та українська влада, те, за що, на думку чиновника-втікача Януковича Портнова та його партнера Зеленського, треба покарати українців в особі Андрія Парубія. Але будьте впевненні,у списках по цій справи йдуть багато українських патріотів, що не протистояли російським агентам у 2014.

І як ви бачите з документу, епізоди по Одесі це перші ластівки реваншистів та режиму Зеленського, далі будуть суди над бійцями ЗСУ, що воювали на Донбасі.

А ось, що конкретно відбувалосья 2 травня. Ось уим російським покидькам та їх посібникам протистояли неозброєені одесити та ультрас.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma