Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-08 15:02:12 eye-2 4042   — comment 1

РФ офіційно збрехала морському трибуналу ООН, що повернула нам кораблі

Про це розповів командуючий ВМСУ Ігор Воронченко. Але чомусь ніякої реакції Зеленського на це - немає. Що ж сталося? Це питання другорядне та неважливе? Чи юрист Зеленський не знає, що рішення морського трибуналу в першу чергу стосується кораблів, так як згідно з морським правом його об'єктом є не моряки, при всій повазі - а конкретно кораблі.

За словами Воронченко, РФ після повернення 7 вересня 24 українських моряків заявила суду, що повернула особовий склад і кораблі. "Вони відповіли, що віддали кораблі і особовий склад. Вони офіційно доповіли суду", - підкреслив командуючий ВМСУ. Чому не повертають? Тому що прострелені снарядами катера - це беззаперечний доказ нападу окупантів на українські кораблі в українському море.

Як би це не дивно звучало для непрофесіоналів - екіпаж суден морським правом рахується як своєрідне "майно" кораблю. Тобто, що ми маємо? Окупанти збрехали морському трибуналу, НЕ ВИКОНАВШИ його рішення. Зезидент Зеленський робить вигляд, що так і має бути. А кремлівський карлик черговий раз регоче над Україною

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma