Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-11 05:02:11 eye-2 4065   — comment 0

РФ планує прорвати кордон з Польщею через українську територію - РНБО

На вчорашньому засіданні РНБО України розглядались дані та міри протидії секретній операції Кремля по прориву польського кордону так званими "мігрантами" через українську територію. Операція "Шлюз" розроблялась Москвою з 2020 року.

За даними розвідки, після 20 листопада ФСБ та КДБ можуть направити можуть направити натовп підконтрольних їм мігрантів на кордон з Україною. "Попередній термін – із 20 листопада. Можливий механізм – до 1000 і більше нелегалів із Брестської області Білорусі через недовгу болотисту ділянку північно-західного кордону України", – цитує заступниця голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Мар'яна Безугла інформацію від наших спецслужб.

Через те, що дана ділянка україно-білоруського кордону необладнана, наші силовики перекидають туди додаткові війська та спецтехніку. 

Операція росіян під кодовою назвою "Шлю" проводиться у три етапи, пише LIGA.net :

"За організацію трафіку мігрантів відповідає Окрема служба активних заходів (ОСАЗ) – спецпідрозділ прикордонних військ Білорусі, під кураторством спецслужб РФ. А саме: голова КДБ РБ генерал-лейтенант Іван Тертель та його брат, ексглава ОСАЗ Юрій Тертель. Наразі до Білорусі з близькосхідних країн щотижня прибувають близько 15-17 авіарейсів, щодня до 4000 тисяч сконцентрованих "мігрантів" на кордонах з Україною та ЄС збільшується на 700-800 людей. 

"Мігранти потрапляють до Білорусі під виглядом туристів. До схеми залучено турфірми Oscartur (офіс у Лісабоні, контролюється спецслужбами РФ) та Joodland (Багдад, контролюється спецслужбами Білорусі)."

15 листопада очікується запровадження п'ятого пакета санкцій ЄС проти Білорусі, зрозуміло, що це тільки підштовхне підконтрольного Москві Лукашенко.

Зараз на ділянки можливого прориву стягують прикордонників та нацгвардійців. Також там концентрують підрозділи тероборони, щоб перевірити їх та провести навчання. У разі негативного сценарію відповідь українських силовиків буде чіткою та жорсткою, запевняють посадовці на засіданні РНБО.

====================

Віддячити мені дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma