Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-30 11:59:38 eye-2 3583   — comment 2

РФ поглинає Білорусію - створюється єдиний парламент та уряд

Ну що, фактично через рік, у 2021-му, незалежної країни Білорусія не буде. А буде Московська імперія на чолі з кровавим фюрером. Про це радісно повідомляє на ХIV міжнародної конференції "Євразійська економічна інтеграція" посол Білорусі в Росії Володимир Семашко. 

"Президенти домовилися, що цілі заявлено грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу і електроенергії, створити єдиний парламент і уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають нагору певні управлінські функції з обов'язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується", - розповів Семашко. За його словами з 31 підготовленої дорожньої карти поглибленої інтеграції у РФ колишньої незалежної Білорусії - 20 карт "абсолютно узгоджено" за підсумками недавньої зустрічі прем'єр-міністрів обох країн.

До речі, як ви думаєте, чому "слугинароду" ухвалили на профільному комітеті правку Геруса про заборону імпорту електроенергії тільки з РФ, а не правку Порошенко, що дозволяє імпорт електрики лише з країн ЄС? Ну у зв'язку з новиною про поглинання Москвою Білорусії? Правильно - тому що ніякої кризи немає, це просто Коломойський та "слуги" продалися путіну.

Наступна, як ви розумієте - Україна. Тому що Зеленський менше чим за рік повністю знищить нашу обороноздатність та підпише будь-які вимоги Путіна, чи ви у цьому  маєте сумніви?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma