Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-16 08:34:11 eye-2 3370   — comment 0

РФ зробила купу сміття у космосі, яка загрожує МКС та сотням інших супутників

Ви помічали, що всюди, де  бувають росіяни залишаються купи мусору? Так ось, це вірно для космосу.

Спільноста "Альфа-центавра" повідомляє: "Двоє представників військового командування США повідомили, що у вихідні Російська Федерація провела випробування антисупутникової зброї, через що на орбіті Землі виникла «хмара уламків».
Інформація поки що не була підтверджена офіційно, але брифінг космічного департаменту військового відомства, що готується, підказує, що щось подібне дійсно могло статися. Зважаючи на все, подія може бути пов'язана з російським космічним апаратом «Космос-1408». Любителі, які слухають переговори МКС з ЦУПами на Землі, помітили, що сьогодні екіпаж станції неодноразово переховувався в космічних кораблях Crew Dragon і «Союз МС-19» через небезпечні зближення з «фрагментами супутника».

UPDATE: Сполучені Штати офіційно підтвердили проведення випробування Російською Федерацією.

За словами представника державного департаменту США, сьогодні Росія «бездумно провела руйнівне протисупутникове випробування, підірвавши один із власних апаратів. Це призвело до виникнення на орбіті більш ніж півтори тисячі уламків відстежуваного розміру та сотень тисяч фрагментів, які неможливо відстежити.

Це випробування значно підвищить ризики для роботи астронавтів та космонавтів на МКС, як і для інших запланованих пілотованих подій. Небезпечні та безвідповідальні дії Росії ставлять під загрозу довгострокове використання космосу і чітко демонструють, що твердження Росії про її прихильність до роззброєння космосу — нещирі і лицемірні. Сполучені Штати продовжать співпрацю з партнерами та союзниками у відповідь на безвідповідальний вчинок РФ».

Схожі системи вже випробовувалися як РФ, так і США, Китаєм та Індією. Однак уперше уламки, що виникли внаслідок подібних тестів, несуть пряму загрозу екіпажу МКС та сотням інших апаратів."

 

====================

Віддячити мені дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma