Enigma Enigma

Капітан Прайс

2020-01-02 12:43:16 eye-2 3642   — comment 3

Різниця є і ворог це розуміє.

Як можна робити новорічне звернення в водолазці, а не в білій сорочці, без будь якої символіки України? Говорити про відсутність різниці між назвами вулиць чи мови, на якій спілкується народ України?
Зеленський хотів виглядати своїм чуваком, цитувати Уласа Самчука (повний текст статті «Нарід і чернь» в Телеграмі https://t.me/PriceTimeBest/887), зрівняти різні верстви населення та розмити грань між українством та малороством. І в нього це вийшло.

За часів Кучми, коли Україна була як ніколи близька до Росії, він випускає свою книжку «Україна - не Росія» російською мовою. Не дивлячись на його стиль керування та розвиток країни не в ту сторону - дід прямо заявляє, що нам є різниця, по якому вектору йде Україна. Що ми не Росія, що нам своє творити і ми не малороси.

Але в Зеленського немає нічого національного. Він хоче бути голубом миру і гарним для всіх, особливо для тих, хто дивиться в сторону Росії. Він хоче показати, що в російській мові нічого поганого, що Ленін був епохальною персоною, а не творець тюрьми народів. Він хоче відрізнятись від решти президентів та мати більше овацій, він залежний від рейтингів та враження про нього. Він артист, юморист, але не патріот України...

Тому що є різниця якими іменами названі вулиці, якою мовою говорить президент, та оточення кожного. Для українця, патріота, який любить саме державу, а не свою ментальність - завжди є різниця.

В цьому ми і відрізняємось від мокшан. В нашому паспорті немає пункту національність, тому що паспорт так і називається «паспорт громадянина України». Національність була в совковому паспорті, тому що національностей було дуже багато. А в нас паспорт засвідчує громадянство, а не національність. Тому і багато українців за громадянством, під час виступу Зеленського, сказали, що національно вони русські, хоча паспорт громадянина України...

Це все звернення було побудовано для одного - розмити грані між українським і малороським суспільством. Навіть ті, які патріоти України, але їм сподобалось звернення - вам нічого не муляє в заграванні з проросійським електоратом?

Допоки в нас буде постійне загравання з Росією - не буде незалежної України. А зараз я бачу налагодження стосунків з агресором та проросійською частиною населення. Якби голуб не хотів миру, хоча Росія сама ж напала - це буде крах України для багатьох поколінь та українців, які ховали українців в війні з Росією...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma