Українці, росіяни, білоруси - слов'янські народи. Це міф, який століттями плекали правителі Москви і який століттями вбивали у голови українців, росіян та білорусів. Насправді у московитів немає жодної краплі слов'янської крові і ніколи не було. Нема звідки їй у них взятися. Та, зрештою, не схожі росіяни на українців та білорусів ні зовні, ні ментально.
РФ завжди хотіла починати свою історію з появи Москви і московських князів. Нібито, Київ на той час почав втрачати свою велич, а Москва перебрала до своїх рук слов'янську спадщину. Але саму Москву і усю Московію, як таку, заснували зовсім не нащадки великих київських князів. Виникла вона в часи татаро-монгольського панування з веління хана Менгу-Тимура. До початку 12 століття Київське князівство на сході й північному сході закінчувалося Чернігівською землею. На той час рід київських князів Рюриковичів був дуже великим. Володимир Мономах після своєї смерті в 1125 році залишив вісьмох синів, а були ще брати, онуки. Усім володінь явно бракувало. Один із молодших синів Мономаха Юрій Довгорукий залишився без престолу, тому рушив у «Залишинську землю» здобувати власні володіння». Це, фактично, були відособлені землі фінських племен (мокша, меря, весь, мурома, мещера).
У 1272 році за наказом золотоординського хана Менгу-Тимура виникло Московське князівство. Це було мале князівство, як свідчать історичні джерела, його не можна було навіть розділити між дітьми першого князя, якого хан поставив збирати для татар данину з місцевого населення. Потім на чолі Московського князівства зміцнився татарський етнічний рід зі слов'янськими іменами Івана Калити та інших. Тобто Москва і Московське князівство з'явилось не в часи Великого Київського князівства, а в часи татаро-монголів. Тобто Московія – є прямою наступницею Золотої Орди, а не Київської Русі. Тому що Золота орда, а потім Московське князівство, а згодом Московське царство – одне й те саме. Москва – це проект Золотої Орди.
Якщо говорити про організацію війська, то воїнами Київської Русі були дружинники: заможні люди, які жили в поселеннях та займались своїми господарствами. У разі потреби вони з'являлись до князя, який був лише першим серед рівних, і йшли на війну. У Москві, так само, як в Орді, правителя возвеличили до рівня божества, а військо виконувало будь-які накази і не могло заперечити своєму володарю.
Доводять, що московити – не слов'яни, а родичі ординців, не тільки спільні гени, але і принципи організації влади, традиції та правила. Адже московити століттями жили, послуговуючись військовими, політичними та фінансовими традиціями Золотої Орди. До слова, цілком можна стверджувати, що деякі ординські традиції ще досі можна спостерігати в РФ.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma