Enigma Enigma

Мирослав Гай

2019-10-01 17:17:58 eye-2 389   — comment 2

РНБО незабаром проведе змагання техніки для ЗСУ для уникнення звинувачень у лобіюванні чиїхось інтересів

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Сергій Кривонос на нараді з організації демонстраційного показу зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних сил України повідомив про проведення таких змагань найближчим часом для того, щоб уникнути можливих звинувачень у лобіюванні чиїхось інтересів під час закупівлі.
"За підтримки нового керівництва "Укроборонпрому" та начальника Генерального штабу Збройних сил України в максимально короткі терміни буде організовано та проведено змагання серед військових автомобілів і бойових броньованих колісних машин з перевірки заявлених характеристик техніки, надійності та унеможливлення у майбутньому обвинувачень у лобіюванні тих чи інших інтересів при закупівлі техніки", - цитує Кривоноса прес-служба РНБО у вівторок.
За його словами, програма показу передбачатиме три етапи: подолання перешкод на автодромі заводу КрАЗ; марш на Житомирський полігон; подолання природних перешкод на полігоні в комплексі зі стрільбою вдень і вночі. Всі етапи змагань фільмуватимуться з землі та з повітря.
"Контролюватимуть чесність змагань представники видів Збройних сил України - ті, хто потім експлуатуватиме зразки та техніку "в полях", - сказав Кривонос.
Після завершення показу зразків автомобільної та бронетанкової техніки заплановане "відкрите об'єктивне підбиття підсумків", до участі в якому запрошуватимуться виробники цієї техніки, керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, керівництво ДК "Укроборонпром", а за можливості - президент України-Верховний головнокомандувач Збройних сил, поінформував про плани заступник секретаря РНБО.
У нараді взяли участь представники Міноборони України, Генерального штабу ЗС України, керівництво ДК "Укроборонпром", керівники підприємств оборонно-промислового комплексу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma