Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-14 19:29:27 eye-2 3508   — comment 0

Лукашенко зібрав 16 000 мігрантів на кордоні з Україною для можливого прориву - РНБО

У Луцьку відбулось засідання Ранди національної оборони та безпеки України, де головною темою був можливий прорив через український кордон до ЄС мігрантів, яких привіз до кордонів та озброїв Путін з Лукашенко. У нараді також взяли участь посли Польщі та Литви, міністр МВС, голова СБУ, командувач Нацгвардії України, начальник ГУР Міноборони, командувач ССО ЗСУ та інші представники силових структур.

Посилаючись на дані розвідки, секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що сьогодні на території Білорусі "вже близько 16 000 людей – так званих біженців"."Ця ситуація може торкнутися нас безпосередньо, тому маємо вжити всіх необхідних заходів реагування", – заявив він. Те, що відбувається на польсько-білоруському кордоні, не можна назвати гуманітарною кризою – це "чергова спецоперація РФ, яка проводиться з метою розхитування ситуації в Європі та на нашому кордоні".

Україна готується до різних сценаріїв на польсько-білоруському кордоні, у протидії чергового етапу гібридної війни з РФ залучено всі структури МВС у взаємодії з ЗСУ, теробороною та громадськими об'єднаннями. «Пропрацьовані різні сценарії аж до того, що буде запроваджено надзвичайний стан у прикордонних областях», — зазначив міністр МВС Денис Монастирський. Мыж тим, «не планується під час залучення додаткових сил залучення сил зі Сходу та Півдня України. Все, що передбачено, воно там залишається, люди залишаються захищати Україну», — підкреслив міністр.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma