Enigma Enigma

Интересности

2021-12-16 16:58:33 eye-2 3961   — comment 0

Робота в Польщі для жінок: переваги легального працевлаштування, вакансії і зарплати

Вакансії на роботу в Польщі для жінок. Зарплати за роботу в Польщі швеєю, офіціанткою, збиральницею врожаю. Робота в Польщі поваром, пакувальницею, покоївкою. Переваги легального працевлаштування для жінок у Польщі

Якщо чоловіки в Україні отримують більш-менш пристойну зарплату, то праця жінок оцінюється набагато нижче. Чи є вихід з такої ситуації? Якщо ваша мета – заробляти більше, тоді вихід є! Варто відкинути сумніви та розглянути такий варіант, як робота за кордоном в Польщі. Ми розповімо про переваги офіційної роботи в Польщі для жінок, про актуальні вакансії на 2022 рік та про рівень зарплат, які отримують у цій країні.

Легальна робота в Польщі для жінок – це можливість працювати офіційно та вберегти себе від ризиків зі сторони роботодавця. Як не крути, а потрібно буде їхати за кордон, і ніхто не може дати 100% гарантію, що все піде так, як ви собі запланували.

Що ж робити, і як влаштуватись легально? Для цього потрібно знайти перевірене кадрове агентство. Як це зробити? Подивіться, які кадрові агентства є у вашому місті, почитайте відгуки і оберіть найкраще з них. Запитайте, чи є у агентства ліцензія на працевлаштування за кордоном. Якщо у вашому місті немає таких посередників, тоді можете звернутись до агентства у іншому місті: під час пандемії всі навчилися працювати онлайн, а документи легко висилаються Новою поштою.

У кадровому агентстві вас запитають про ваш досвід роботи, знання та навички, а ви в свою чергу розповісте, куди б хотіли влаштуватися та на яку зарплату розраховуєте. Також ви можете вказати і бажане місто працевлаштування. Наприклад, це може бути робота в Бельско-Бяла, Ополе, Варшаві або іншому місті.

Звертаючись до офіційного посередника з хорошою репутацією, ви можете бути впевнені, що вам допоможуть у вирішенні ваших питань. Це і збір документів, і відкриття візи, й питання по приїзду на роботу.

Вакансії на роботу в Польщі для жінок. Рівень зарплат

Є чимало варіантів працевлаштування:

  • заводи, фабрики;
  • ресторани, кафе, пекарні;
  • готелі, хостели;
  • сільське господарство;
  • догляд за дітьми, людьми похилого віку.

Найчастіше роботодавці пропонують працю саме у цих сферах.

Ким можна влаштуватись на заводах і фабриках? Найчастіше це робота швачки в Польщі, праця складальницею, пакувальницею, сортувальницею, робота на контролі якості товару. Орієнтуйтеся, що за такую працю платять близько 13-20 зл/год. Працювати треба в основному по 8-10 годин, 5-6 днів на тиждень. Чим більше годин ви відпрацюєте, тим вищою буде оплата.

Ресторани, кафе, пекарні. Робота повара в Польщі – вакансія, яку можна зустріти найчастіше. Також пропонують вакансії для офіціанток, бариста, пекарів, прибиральниць. Якщо ви будете працювати з клієнтами (це в основному офіціанти), тоді потрібно знати польську мову. Оплата – приблизно 13-18,5 зл/год. Не забувайте, що офіціантки ще отримують чайові.

Готелі, хостели. Тут більшість вакансій також передбачає володіння польською мовою. Це можуть бути вакансії покоївки, адміністратора на рецепцію, бармена, помічниці на кухню. Така праця непогано оплачується – близько 15-18 зл/год плюс чайові.

Сільське господарство. Це в основному збір врожаю – полуниці, малини, лохини та інших ягід, фруктів та овочів. Пропонують і вакансії по збору грибів у теплицях. Такі вакансії, як і робота в Польщі поваром, непогано оплачуються. Але є й відмінність: тут в основному не погодинна оплата, а оплата згідно виробітку, тобто зібраного врожаю. Тому такі вакансії найкраще підійдуть працьовитим жінкам.

Тож якщо вам потрібна робота в Польщі швеєю, збиральницею врожаю, офіціанткою, покоївкою, тоді варто звернутися у перевірене кадрове агентство. Це допоможе підписати контракт з польською компанією та уникнути ризиків. Так ви гарантовано отримаєте зароблені кошти і зможете набагато швидше реалізувати свої мрії – поїхати на відпочинок, зібрати кошти на придбання квартири або машини.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma