Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-10 17:13:04 eye-2 3701   — comment 0

Брати загиблого мера Кривого Рогу, що конфліктовав з партією Зеленського, продовжують загадково вмирати

Сьогодні знайдено мертвим двоюрідного брата вбитого не так давно мера Кривого Рогу Костянтина Павлова - Бориса Павлова. Кілька днів тому загадково помер рідний брат Костянтина Павлова - Андрій Павлов.

До поліції звернулася громадянська дружина Бориса Павлова, яка побачила його повішеним у будинку. Обставини смерті зараз встановлюють, тіло вже направили на судово-медичну експертизу.

Як ви гадаєте, "найде" зв'язок між цими випадками поліція, що повністю контролюється Зеленським? Даю підказку, на сьогодні, з 15 серпня, тобто через три місяці, поліція нікого та нічого не знайшла та стверджує, що Костянтин Павлов - самогубця.

Цікаву заяву зробила ще в серпні депутат криворізької міськради від "Української платформи" Вікторія Третяк"Діюча влада не сприйняла перемогу Павлова на виборах мера. Це був шок і удар для них. Я не можу точно сказати, хто це зробив. Але уявіть: Кривий Ріг – місто президента, а на виборах перемагає не його людина. Тобто люди довірилися". місцевій владі і розчарувалися у чинній. Для них це ніж у серці".

====================

Віддячити мені дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma