Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-22 14:58:55 eye-2 2684   — comment 0

Рок-марафон на Майдані на підтримку політв'язнів Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь (Відео)

Сьогодні на Майдані о 12-00 розпочався 10-годинний рок-марафон на підтримку ветеранів та волонтерів Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь, яких режим Зеленського оголосив вбивцями без суду та слідства. 

Ми всі бачимо як без жодних прямих доказів людей з алібі та у яких не було жодного мотиву, кинули за грати тільки тому, що Зеленському терміново треба залякати патріотів, які не згодні з його діями. Ми всі бачили на власні очі, як фальсифікується ця справа, як судді виносять неправомірні рішення, як прокурори навмисно не з'являються у суд, щоб протримати без доказів людей за гратами та вибити з них свідчення та зізнання. Ми бачили як старанно збережена Аваковим беркутня штурмувала залу суду, де оголошена "вбивцею" дитячій хірург Юлія Кузьменко вимагала!!! судового засідання. Тільки подумайте - підозрювана сама ВИМАГАЄ розглянути справу, у той момент коли судді та прокурори роблять все, щоб зірвати засідання, тому що немає НІЯКИХ доказів і спецпризначенці починають штурм, щоб допомогти ручним суддям та прокурорам Зеленського зірвати розгляд.  Як беркутня тягла непритомну Юлію, і як вони на ходу били жінок, ветеранів з інвалідністю та людей похилого віку, що пришли підтримати  Юлію Кузьменко.

До речі, не забуваємо, що завтра 23 грудня  відбудеться розгляд справи Андрія Антоненка у Апеляційному суді о 13-30. І якщо людей буде мало, то спецпризначенці та суддівсько-прокурорська ОПГ зробить те саме, що і з Юлею Кузьменко.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma