Enigma Enigma

Лана Шведова

2021-08-21 17:44:47 eye-2 3961   — comment 0

Росія освоює Арктику для випробування зброї

21:53 20 серпень Київ, Україна

Уряд РФ стверджує, що армія - це її головний козир. Росія володіє передовими технологіями, які допоможуть їм "захиститися від ворогів". В Арктику перекинули "секретне" ядерне озброєння, яке планують відчувати в умовах Крайньої Півночі.

Випробування нового озброєння неминучі. Вони необхідні, щоб в потрібний момент військова техніка спрацювала. Однак крім гучних слів глави Російської держави, інженери, по всій видимості, не можуть нічого вкласти в свої творіння. Військові випробування можуть призвести не тільки до виходу з ладу спецтехніки, а й до втрати людських життів.

Так сталося, що 17 серпня 2021 року зазнав аварії військовий зразок літака «Іл-112В». В результаті машина вибухнула, а екіпаж з трьох людина загинула. Через кілька годин після катастрофи, федеральні джерела почали говорити, що падіння літака було викликано втратою управління екіпажем. Тим часом випробування проводили досвідчені льотчики, у яких сотні льотних годин за плечима і які вже двічі піднімали «Іл-112В» в повітря.

У мережі вже з'явилося відео, на якому видно, як правий двигун літака загорівся, після чого машина втратила керування і врізалася в землю. Молодший голова технічної ради «Іл» Микола талики кілька років попереджав про погано спроектованих двигунах і про те, що вони підведуть в потрібний момент, однак його ніхто не послухав. Інший авіаційних спеціалістів Вадим Лукашевич стверджував і про перевагу конструкції від 2 до 5 тонн, що є критичним для конструкції такого ваги. За словами Лукашевича, на заводі працює молоде покоління інженерів, які "не вміють конструювати як раніше".

Катастрофа забрала життя героїв своєї країни і найдосвідченіших випробувачів, однак тепер, їх, ймовірно, звинуватять в події, а саме - "не впоралися з керуванням". Тому що російська військова промисловість "не може створити непридатне новітнє озброєння".

Якщо при випробуванні «Іл-112В» загинули, поки що, 3 члени екіпажу, то яким є масштаб трагедії може бути в Арктиці, куди відправили атомні підводні човни, з "секретними" «Посейдон» на борту. Безпілотні підводні човни з ядерною боєголовкою можуть не тільки знищити весь персонал військової бази РФ, але і привести до зараження Світового океану.

Мілітаризація Північного полюса Росією не пройде безслідно. Це торкнеться рибалок, промислове мореплавство, наукових дослідників, зачепить інтереси інших північних держав. Кремль в гонитві за ресурсами і бажанням повернути статус наддержави готовий знищити природу.

https://myc.news/ua/specproekty/rossiya_osvaivaet_arktiku_dlya_ispytaniya_oruzhiya?fbclid=IwAR1yXbNGzVH8hj3YWg8cnLMEWgmswLS6UI6l1tT0t_OzYiS32hSVq1h3GYM

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma