Enigma Enigma

Mikki Mon

2020-06-13 10:05:43 eye-2 4591   — comment 0

Росія отримала "привітання" з державним святом від кримських татар

12 червня о 21.30, в День Росії, під посольством Російської Федерації у Києві розпочалася акція «День Росії – день окупанта». З місця події пряму трансляцію веде кореспондентка ASPI news.

Мітинг був організований ГО «Корпус справедливості», ГО «Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод» та Кримськотатарським Ресурсним Центром, як «привітання» країні-окупанту з Днем Росії та як нагадування для світової спільноти чим є Росія і яку загрозу несуть геополітичні амбіції Кремлівської верхівки для інших країн.

В акції взяли участь близько 50 людей з прапором кримських татар та УПА.

Після анексії АР Крим Російською Федерацією кримськотатарський народ чи не найпершим відчув на собі безпідставні звинувачення, утримування, знущання, навіть вбивства від російських спецслужб…

Зокрема, під час заходу відбулася трансляція відеоматеріалів, що демонструють загарбницьку зовнішню політику Російської Федерації щодо України.

Крім того, активісти принесли та розвісили на огорожі Російського посольства світлини тих за чию смерть Росія несе відповідальність та тих кого неправомірно затримали та утримують спецслужби РФ…

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma