Enigma Enigma

Dmitriy Grinevich

2019-10-22 14:46:15 eye-2 7   — comment 0

Росія продовжує саботувати зустріч у «Нормандському форматі»

Днями лідери Франції та Німеччини обговорили з Путіним підготовку зустрічі «нормандської четвірки».

Однак Росія продовжує саботувати зустріч у «Нормандському форматі» попри виконані Україною її вимоги.

У розрізі підготовки до зустрічі, лідерами України та РФ було підписано так звану "формулу Штайнмаєра" та погоджено розведення сил у Золотому і Петрівському. Останнє, не без участі Кремля,  було зірване проросійськими терористами, хоча цього Росія і не визнає, намагаючись звинуватити в цьому незацікавлену в продовженні воєнного конфлікту українську сторону.  

Як сьогодні повідомляють більшість ЗМІ, підготовка до саміту в "нормандському форматі" наразі не ведеться "через зміни позиції однієї зі сторін переговорів". Якої саме сторони  - не йдеться, однак ні Франція, ні Німеччина, і тим паче Україна не робили жодних заяв з приводу підготовки цієї важливої зустрічі.

Таким чином, РФ продовжує безпрецедентно ігнорувати вимоги лідерів європейських країн, що в черговий раз засвідчує її незацікавленість в припиненні розпочатої нею війни на Сході України.

Через таку зухвалість Кремля проведення саміту в найближчому майбутньому залишається під під загрозою, і не в останню чергу через небажання вести переговори з боку Російської Федерації.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma