Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-06-09 11:35:38 eye-2 3737   — comment 0

Росіян вчили убивати українців, але доля зробила з них «вантаж 200»

Ініціатором створення російського дитячо-юнацького мілітарного формування "Юнармія", яке до болю нагадує нацистський Гітлер'югенд, називають Шойгу. Офіційно "Юнармія" діє з 2016 року, проте перші осередки почали з'являтися ще після окупації рф Криму та частини Донбасу.

В організації дітей вчать "правильного патріотизму", лояльності Кремлю, ганяють на стрільбища (з 8 років!) та муштрують у таборах – вивчають навіть тактику.

На росії вже близько мільйона дітей пройшли "зомбування" у "Юнармії". А за деякими даними, на території Криму та ОРДЛО до лав "рашаюгенда" (наприклад, у "ДНР" під назвою "Молода гвардія – Юнармія") зігнали вже близько 50-55 тис. дітей.

Частина тих, хто пройшов "Юнармію" на час повномасштабного вторгнення, вже служили в російській армії і були закинуті в Україну. Але ця "подорож" виявилася для них квитком в один кінець.

Російські підлітки яких вчили вбивати українців, самі стали "вантажем 200". Звірства вчинені на українській землі не одному окупанти не зійдуть з рук. Завдяки ЗСУ кожен російський вбивця буде "вантажем 200".

 

А де хто і вантажем не буде... вигоріли вщент...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma