Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-05 12:12:53 eye-2 4487   — comment 5

Росіяни глузують над Україною - сьогодні під обстрілом ділянки, де Зеленський дає наказ відступати

Ну що панове, як і очікували усі адекватні люди, росіянам плювати на усі "домовленості" Моніки Зеленських та Хйла. Сьогодні під обстрілом ділянки так званого "розведення", а насправді одноосібного відводу ЗСУ, у районі Богданівки та Золотого-4. Нагадую, Зеленський здає ворогу міцну лінію оборони з укріпленнями, яка була залита кров'ю наших воїнів. На яку було витрачено мільйони гривень. Без захисту залишаються понад чотири тисячі мешканців Золотого та Богданівки. Мені ось цікаво, чого ми має віддавати ворогу свою землю? Чому Зеленський розповідає нам про поганого Порошенко та Мінські,яки він підписав, але мовчить про те, що за Мінськими Дебальцево це Україна. Чому спочатку хуло не звалить з Дебальцево,а потім будемо про щось розмовляти? Відповідь дуже проста, тому що Зеленський - це тупа курка Моніка Зеленськи.

#ООС#Операція_ОС
Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що противник вкотре порушив режим припинення вогню.

Зокрема, 04 жовтня, ворог здійснив обстріли поблизу населених пунктів Зайцеве Північне, Кримське, Луганське, Новолуганське застосувавши заборонені Мінськими угодами міномети калібру 120 мм (14 мін) та міномети калібру 82 мм (30 мін).

Також, НЗФ РФ здійснили обстріл з автоматичного гранатомета на ділянці розведення №3, в напрямку населеного пункту Богданівка та на ділянці розведення №2 в напрямку населеного пункту Золоте-4 з ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Сьогодні, окупаційні війська, знову обстріляли ділянку розведення №2 в напрямку населеного пункту Золоте-4 з міномета калібру 82 мм.

Українська сторона СЦКК негайно поінформувала про інциденти представників СММ ОБСЄ та закликала зафіксувати факти грубих порушень встановленого режиму «Тиша».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma