Enigma Enigma

"Стилет"

2019-11-15 15:59:30 eye-2 2990   — comment 0

Російські окупанти накрили своїх

Російські окупанти помилково знищили власний склад з боєприпасами і «зачепили» свій особовий склад
#ООС #АТО #війна #рашисти #яка_сумна_приємна_новина
(новини від друзів)
На непідконтрольній території у населеному пункті Жабуньки (навпроти селища Піски, яке обороняють українські воїни) російські окупаційні війська вдалися до чергової провокації.

Два тижні тому комісією західного військового округу ЗС РФ було проведено жорстку перевірку окупаційних з’єднань на території України – першого та другого армійських корпусів ЗС РФ. У цей час різко зросли втрати бойовиків. Від мешканців тимчасово окупованих територій нам стало відомо про розстріли керівництвом російських військ окремих представників окупаційних підрозділів та доведення їх до самогубства з подальшим списанням на бойові втрати. В принципі, нічого дивного у цьому немає. В російській армії завжди дотримання принципу гуманності мало свої особливі форми, і управлінські заходи відзначалися розумністю, доцільністю та особливо людяним підходом.

Коли ж минув час на «усунення недоліків», начальнику служби РАО підрозділу окупаційних військ, негласно названого «жабами», стало зрозуміло. Що він ніяким чином не зможе виправдатися за втрату (значною мірою через халатне зберігання й корозію) значної кількості зарядів до міномета, переважно крупного калібру (122 міліметри).

Оскільки окупанти уже давно вигнали власників із осель в Жабуньках та розподілили їхні хати частково на імпровізовані казарами, а частково – на склади, зокрема і з боєприпасами, вихід здався для них очевидним. Затіяти перестрілку щоби потім списати боєприпаси на використання в бою і влучання міфічних українських снарядів.

Проте, на випадок якщо українські воїни не захочуть стріляти або влучати в склад з боєприпасами, росіяни перестрахувалися. Їм добре відомо, що будь-яка інформаційна операція та оман повинна виглядати правдоподібно. Тому мінометному розрахунку орків було поставлене завдання здійснити серію пострілів по будинку, в який заздалегідь склали міни, не придатні для використання. Подальші вибух і пожежа мали переконати усіх в правдивості версії окупантів. Зокрема, і комісію їхнього керівництва.

Вчора після обіду план був реалізований. Після декількох пострілів по позиціях українських захисників окупанти перелаштували міномети на свою ціль поблизу лінії оборони. От тільки стан сильного душевного хвилювання, посилений сильнодіючою фронтовою рідиною, вжитою для хоробрості разом з недостатньою професійною майстерністю ворога змусив план перевиконати: накрити будинок, що знаходився неподалік, де зберігалися справні боєприпаси і паливно-масильні матеріали та свою найближчу позицію. Така «філігранність» роботи російських провокаторів разом із детонацією пального й вибухівки призвели до ліквідації щонайменше двох орків та поранення ще декількох із них. Горіло та вибухало довго, знатно і надавати допомогу товариші потерпілих, що потрапили під зовсім недружній «дружній вогонь» не спішили. Є обґрунтовані сподівання, на те, що частина поранених російських окупантів перейдуть у розряд безповоротних втрат рашистів та остаточно приєднаються до режиму вічної тиші.

Мешканці тимчасово окупованих територій не втрималися від спокуси зафіксувати подію для історії і зробити фото на пам’ять, за що їм величезне спасибі.

Українські воїни схвалюють будь-які дії ворога, спрямовані на знищення матеріальних цінностей, техніки та особового складу російських окупантів на території України.

Стилет

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma