Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-25 12:55:41 eye-2 2558   — comment 0

Російські окупанти постійно забороняють патрулям СММ ОБСЄ доступ до районів контролю

Як повідомляє прес-центр ООС тільки за одну добу 24 грудня російські окупанти  6 разів заборонили патрулю СММ ОБСЄ  доступ до тих чи інших районів контролю, а один раз взагалі їх затримали. А нова влада розповідає нам казки про те, що СММ ОБСЄ буде "контролювати"  наш кордон. Типу дамо їм зброю, нам говорять. Та що зміниться? Вони типу почнуть стріляти в росіян, коли їм будуть забороняти кудись їхати? Серйозно? Ось постріляють росіян з автоматів, а ті їх накриють артою чи розстріляють з танків. Чи у патрулів ОБСЄ з'явиться своя артилерія та танки? Чергова зелена брехня українцям.

Збройні формування РФ перешкоджають роботі патрулів СММ ОБСЄ
#ООС #операція_ОС_СЦКК #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє про чергові обмеження свободи пересування патрулів СММ ОБСЄ у виконанні мандата СММ зі сторони збройних формувань Російської Федерації.

У щоденному звіті від 24 грудня 2019 року СММ ОБСЄ інформує про 6 випадків відмови та 1 випадок затримки патрулів Місії у доступі до непідконтрольних урядові України територій.

Представники збройних формувань Російської Федерації відмовили патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію біля Роздольного, Петрівського, Приморського, Безіменного, Новоазовська та Заїченка на півдні Донецької області.

На блокпості західніше населеного пункту Верхньошироківське (колишній Октябр) представники збройних формувань знову затримали патруль Місії на 17 хвилин.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін звертає увагу представників збройних формувань РФ на не припустимість дій по перешкоджанню виконання представниками СММ ОБСЄ мандату Місії.

Довідково: Мандат СММ передбачає вільний і безпечний доступ представників СММ ОБСЄ по всій території Україні. Усі підписанти Комплексу заходів по виконанню Мінських домовленостей погодилися з необхідністю вільного та безпечного доступу, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є порушенням.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma