Enigma Enigma

"Стилет"

2019-11-05 08:35:39 eye-2 3089   — comment 7

Російські окупанти стріляють в дітей

#ООС #АТО #війна #рашисти #злочини_окупантів

21 вересня цього року у Золотому-5, яке знаходилося тоді і знаходиться зараз на окупованій росіянами території України, відзначали день села. Усе було б добре, місцеве населення культурно відпочивало, поки не почало відпочивати зовсім не місцеві тварюки, які аж ніяк не назвеш населенням.

За давньою російською традицією вслід за офіційною урочистою частиною будь-якого святкування починається неофіційна із застосуванням рідин високої міцності і поганої якості – у простонародді самогону, спирту, денатурату та ін... Коли мова ж мова іде про особовий склад окупаційного 2 армійського корпусу російських збройних сил, який пропагандисти ворога називають «народною міліцією ЛНР», справа нерідко доходить і до наркотиків.

Наслідки не змусили себе довго чекати. Нам не відомо, чи орки вирішили відсалютувати з нагоди такої серйозної події, як день незнайомого українського села, чи їм примарилася чергова неіснуюча диверсійна група, якими завдяки пропаганді рашистів населений весь світ хворобливої уяви окупантів, але вогонь з особистої стрілецької зброї був відкритий у напрямку найближчої кав’ярні. Як наслідок, кулю отримав шістнадцятирічний хлопчина, винний лише у тому, що мати несвоєчасно випустила його на прогулянку.

Звіт СММ ОБСЄ за 2 листопада 2019 року:
«…1 листопада команда СММ уточнювала повідомлення про те, що 21 вересня 2019 року хлопець (16 років) отримав поранення внаслідок вогню зі стрілецької зброї у н. п. Золоте-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 61 км на північний захід від Луганська). У лікарні в н. п. Первомайськ (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) медпрацівники повідомили про те, що 21 вересня 2019 року в лікарню доправили хлопця, якому зробили операцію у зв’язку з пораненнями ребер внаслідок вогню зі стрілецької зброї. За словами медпрацівників, у лікарні хлопцю також надано психологічну допомогу. 1 жовтня 2019 року матір (40 років) хлопця та 5 сусідів (віком 55–65 років) повідомили, що хлопець отримав поранення перед кав’ярнею на вулиці Войкова внаслідок вогню зі стрілецької зброї після урочистостей з нагоди Дня села…»

Воїни об’єднаних сил висловлюють співчуття мирним українським громадянам, які не мали можливості покинути тимчасово окуповану територію і постраждали від діяльності російських бойовиків.

Ми не забуваємо подібних випадків. Ніколи. Виродку, який вистрелив у дитину, з метою уникнення важких та принизливих процедур міжнародної юстиції та економії нашого часу на розшук і затримання рекомендуємо прийняти вольове рішення і звести рахунки з життям самостійно найлегшим для нього способом.

Інакше, після затримання та передачі до Гаазького трибуналу можливості для суїциду чи легкої смерті, як свідчить історія, у російського військового злочинця вірогідно уже не буде.

Нагадуємо окупантам, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права та Римського статуту Міжнародного кримінального суду воєнні злочини не мають строків давності.

Стилет

Посилання на звіт ОБСЄ (дивитися в ПДФ-файлі на 4-й сторінці): https://www.osce.org/…/special-monitoring-mission-t…/437765…

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma