Enigma Enigma

Влад Волошин

2020-05-29 10:12:01 eye-2 3023   — comment 7

Російський "зажерливий роток" на українську "Мрію".

Росія висловлює бажання викупити недобудовану "Мрію" (Ан-225), якщо Україна піде на подібну угоду. Про це йдеться в матеріалі російського видання "Репортер", де розповідається про долю другого найбільшого літака сімейства "Ан", готового на 70%.
Росіяни, посилаючись витяги з інтервью керівника української держкомпанії «Антонов» Олександра Донця, стверджують, що ми не взмозі самостійно добудувати літак, тому "чекати другого Ан-225 можна ще довго, але найімовірніше, що він так ніколи і не з'явиться". - цитує "Репорттер" керівника "Антонова".
https://topcor.ru/14849-v-evrope-objasnili-pochemu-ne-budet…
Адаптувати сьогодні "Мрію" до існуючих стандартів дуже дорого, стверджують росіяни. "За оцінками 2012 року, вартість будівництва досягла майже $ 460 млн", -
цитують слова Олександра Донця, уточнивши, що такі витрати літак ніколи не зможе окупити.
А Росії цей проект дуже потрібен, адже днями глава Роскосмосу Дмитро Рогозін заявив про відродження програми орбітального корабля-ракетоплана, який стане спадкоємцем радянського «Бурана». Найпростіше - це "видурити-виторгувати" в України недобудовану "Мрію".
https://topcor.ru/14805-v-rossii-prinjato-reshenie-vozrodit…
Тому росЗМІ вже "закидає вудочку", працюючи за принципом дії "вікна Овертона", щоб ми звикали до цієї думки. Далі підуть інші "месседжі" (що літак дорогий і нам непотрібний, що продати - єдиний вихід, нам вигідна кооперація з Росією, ми "адіннарот" ітд.), в яких таку угоду переводитимуть в площину реальності.
Але ми маємо яскравий приклад роботи існуючої "Мрії" в період пандемії COVID-19. Ан-225 затребуваний світом, як ніколи. Зараз він регулярно застосовується, доставляючи медичні вантажі з Китаю в усі куточки світу. Його фрахтують уряди багатьох країн та комерційні організації.
Є пропозиції застосовувати "рію" і в космічних програмах.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma