Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2019-12-31 13:03:03 eye-2 3575   — comment 2

Російську терористку і диверсантку «Терезу» Ларису Чубарову, яка особисто катувала і вбивала українських полонених, готувала терористичні групи, віддав путіну Зеленський

У вас міцні нерви? Російську терористку і диверсантку «Терезу» Ларису Чубарову, яка особисто катувала і вбивала українських полонених, готувала терористичні групи, Путін отримав під час останнього обміну. Участь Терези у обміні від нас чомусь приховують і ми б не дізналися про нього, якби не відео пропагандонських каналів.

Отже на першому скріні - «Тереза» на відео ФронтНьюс, який показував зустріч виданих Україною катів і вбивць у ДНР. На другому скріні – «Тереза» або Лариса Чубарова з сюжету Андрія Цаплієнка для ТСН про звірства затриманої терористки, показаного три роки тому. У сюжеті вже затримані терористи кажуть, що терористичні групи формувала саме "Тереза", як представниця ФСБ. Ці крупи здійснили кілька терактів з жертвами і мали на меті більш масштабні теракти. Посилання на сюжет у першому коментарі.

На третьому скріні – наш військовий, який після повернення з полону давав свідчення про звірства «Терези» до полонених.

Далі пряма мова свідка у суді: «Тереза» приїхала до двох полонених, хлопців 20 років, з тату із українською символікою: «Я ее запомнил по такому выражению лица, как мама, как психолог. Говорит: «Вытрите кровь , ну что вы». Я думал - спасать пришла, может за права какие-то. Одного она забрала. К вечеру его принесли, притянули».

Наступного разу «Тереза» особисто розстріляла двох полонених після катування: «Она его пихает его ногой и говорит [охоронцю], чтобы он выстрелил ему в ногу. Охранник говорит: «Нет. Начальство не дало разрешения». Она сказала, что «я старшая» и достала пистолет, и выстрелила пленному в бедро. Он упал и пошел второй выстрел, думаю, что в шею. Он больше не двигался. Потом второму парню из Нацгвардии или Правого сектора дала по уху рукояткой и выстрелила два раза в живот, в область паха. Потом подняла и в область головы или шеи. Они больше не двигались». У другому коментарі - повна відеоверсія показань свідка.

Чому Путін хотів повернути «Терезу»? Тому що він отримає катівницю і вбивцю, яка упевнена в безкарності, адже татко Путін її захистить від злих суддів! Він повернув собі досвідчену спеціалістку з підготовки терористично-диверсійних груп, яка має успішний досвід.

Кого отримають наші полонені? Ката і вбивцю, яка впевнена, що їй нічого не буде за її злочини. Кого отримає Україна? Фахового і цинічного ворога. Підготовані нею терористи вбивали людей у Харкові і планували вбити ще. До речі, трійцю її терористів теж повернули у цьому обміні, вони вже засуджені і їм нічого втрачати в Україні.

Ви все ще впевнені, що відбувся чесний обмін, що наші переговорники не помилилися у розрахунках? А як же ті наші полонені, бійці ЗСУ, які й досі у полоні? Ви скажете, що Путін хотів її повернути. А наші полонені, які загубилися у цьому обміні «всі на всіх» хотіли її повернення?

Важкі питання. Ще важчі вони від того, що від нас приховуть списки повернутих Путіну катів і вбивць. Кандидат Зеленський йшов на вибори з обіцянкою регулярно проводити референдуми, цікавитися думкою суспільства. То може час Президенту Зеленському почати виконувати цю обіцянку замість того, щоб підтиратися Конституцією і гарантованою законом незалежністю прокурорів і судів?

Цікаво, чи покажуть теперішні Плюси про «Терезу»? У матеріалі Цаплієнка був і запис голосу «Терези» під час допиту у нас, і її записи і переговори під час служби у ФСБ і ДНР, і фото, і відео. Посилання на цей матеріал у першому коментарі.

Питання блядські ці…

p.s. подяка журналістам UA: Харків, які знайшли "Терезу" на відео пропагандонів.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma