Enigma Enigma

Сергій Григорович

2024-04-26 17:55:11 eye-2 4481   — comment 0

Ротація. Спочатку заходимо, потім виходимо? Чи навпаки, спочатку виходимо, потім заходимо?

Ну зрозуміло, що на рівні та на досвіді 95-го кварталу ротація - це просто одне слово. 
А насправді  ротація - це дуже складний армійський маневр. 
А ротація на активній лінії бойового зіткнення - це взагалі дуже складно. 
А ротація перед очима чисельної безпілотної авіації ворога - це ще-ще-ще більш складно.
А на рівні 95-го кварталу, це якось так, - "ротацію роби, раз-два", чи "Ну ми пішли, а ви тут - якось - той...". 

А тут виявляється,... треба безпечно  зблизитися без френдлі-Fire... Зайти. Не підставитися під вогонь ворога новими чи здвоєними силами на ділянках. Розсередитися під подвійним командуванням. Не демаскувати позиції та ротацію. Передати новим командирам та бійцям на всіх ланках-діляках-позиціях всю інформацію про диспозиції свої і ворога, про актуальні загрози/специфіку/сектори/ділянки/об' єкти. Як мінімум, декілька днів попрацювати спільним керівництвом та з досвідченими місцевими експертами ділянок. Налагодити та підтвердити надійний зв'язок з суміжниками-артою-крилами-розвідкою-логістикою... "Бажано" все це робити без публічних анонсів-зливів у відосиках для рейтингу. ... ... Наприкінці лишиться скритно розсереджено відійти старому підрозділу на відпочинок. Що теж під ворожими БПЛА не просто. 

Якщо під безпілотниками не вийде скритно вивести техніку, командуванню на вищому рівні потрібно приймати рішення про процедури, яку техніку як і кому залишити та передати... Під жорстким тиском ворога,  з дефіцитом боєкомплекту,... це взагалі скоріш за все можна робити тільки через значне підсилення старого підрозділу, а потім поступово робити ротацію окремими партіями воїнів. Інакше гарантовано на активній лінії фронтового зіткнення і ворожого тиску та легкої авіа-БПЛА-розвідки, переможних проривів точно не буде, а програшні точно будуть. 
Розумним буде рішення, - залишити-передати з підвищенням бійців, які не дослужили по терміну до ротації, але мають важливий місцевий досвід, знання ворога і місцевості, необхідну військову компетенцію.

Щось там у новому КВН-ному військовому начальстві уявляють собі зовсім інакше. 
Тепер ЗМІ забиті всілякою інформацією про Очеретине, яка говорить, якщо НЕ ПРО САБОТАЖ ВИСОКОПОСАДОВИХ КРОТІВ, то про злочинну халатність та некомпетентність, НЕВІДПОВІДНІСТЬ ЗАЙМАНИМ ПОСАДАМ... зрозуміло, до якої саме висоти керівництва треба шукати винних ... до самого верху!

Як це взагалі можна було покинути позиції пустими та відходити ??? ??? Тільки у випадку, якщо хтось зверху дав наказ АБСОЛЮТНО БЕЗ НЕОБХІДНИХ УМОВ.... без того, щоб прийняти нові частини, нових бійців і командирів передати їм весь досвід та позиції, експертів/провідників/..., зв'язківців з суміжниками, розвідкою, артою, ... Хто віддавав такі накази зверху, там вже дмхне не тільки некомпетентністю-алкашеством, а і зрадою чи саботажем... Таким дебілізмом здаються ж не тільки передові позиції, а й найближчий тил... Хто взагалі додумався віддавати накази не повністю забезпечену, недосвідчену, бригаду посилати на такий складний бойовий маневр??? На стики, на прикриття флангів найбільш гарячих точок?

Через ЗМІ проходить інформація що "поставили нову непідготовану неукомплектовану бригаду",... інформація некомпетентна, здалеку. Бригада може бути хоч трічі неукомплектована чи переукомплектована,... важливе не це, важливо щоб їй вистачало сил і засобів компетентно та якісно укомплектувати/забезпечити саме всі необхідні/наявні бойові позиції та ділянки. 

Я не знаю точно, але по інформації зі ЗМІ в результаті замість ротації,... вийшла подвійна бойове навантаження на втомлену 47-у Бригаду зупинити ворога,... і взагалі якісь звіхнуті накази недосвідченій 115-й бригаді, яка навіть не змогла втриматись в обороні, непідготовано йти у штурми, відбивати захвачене ворогом без нових західних партій підсиленого БК, без досвіду на місцевості, без налагоджених зв'язків з сусідами, проти підсиленого штурмовиками ворога (для спасіння погонів начальства?). В результаті, "старим" людям ЗАМІСТЬ ВІДПОЧИНКУ буде страшний бойовий "кровавий геморой" зі значними втратами,... новій бригаді - страшний невдалий початковий "досвід", і скоріш за все, - значне доукомплектування та ротацію від значних втрат ... плюс втрачені позиції і "дірка" у фронті. 

Я вже писав,... Я ВЗАГАЛІ НЕ УЯВЛЯЮ ЯК з "компетенцією" та "дієздатністю" нинішньої влади можна КЕРУВАТИ КРАЇНОЮ ЧИ АРМІЄЮ. Люди писали, що коли Зеленський прийняв на себе військову відповідальність, звільнивши Залужного, він наче зробив собі невідворотнє політичне "харакірі",... з цим важко не погодитись. 
Боюся, що взаємна недовіра стосовно передачі пакетів міжнародної військової допомоги з такою владою буде ще зростати. Зараз партнери вже і до армії з новими керівниками п.Зеленського будуть відноситися більш за все з пересторогою. Ступінь ідіотизації та болванства така, що відрізнити просто болванство від спеціальних ворожих кротових зливів людей і техніки буде дуже важко... Ідіотизація та болванство постсовкової країни, якось ще на порядок збільшені цією ротацією на 95-й КВН у владі. 

Все більше і більше відчувається, що закінчується ера: "дяденька дайте денег, а ви хлопци, воруйтє но хоть что-то для віда делайте... хоть дороги для путінских танков стройте ... " 

Просто Зеленський з цим своїм "харакірі" реально поліз у справи справжньої війни, де потрібно дуже багато, дуже компетентно, дуже важко, РЕАЛЬНО драматично ПРАЦЮВАТИ ДОСВІДЧЕНИМ освідченим УПРАВЛІНЦЯМ-ФАХІВЦЯМ-ЛІДЕРАМ, а не акторам-комікам з відосіками. 
Що вже казати, що особисто Зеленський, мабуть гарантовано дуже-дуже-дуже-дуже втомлений за 5 років кадрової чехарди та ворожих високопосадових кротів у "команді", невідомо чиїх радників з російським ухилом. 
Це все діється коли він, за його словами, на початку планував... ОДИН ТЕРМІН,... ПРОСТО ПОДИВИТИСЯ ПУТІНУ В ОЧІ,... І ПРОСТО ПЕРЕСТАТИ СТРІЛЯТИ... З такими гойдалками у відносинах з міжнародними партнерами. Вже в нього і на обличчі і по справах це дуже видно. Втома до недієздатності.

P.S. Зараз над Україною ще висить ВЕЛИЧЕЗНА ЗАГРОЗА, що кроти та полукроти, які продерлися у ЗСУ зараз помазуються кров'ю. Виконав якесь хоч завдання кремля, підставив українських воїнів під удар чи під знищення, приймав у цьому участь діями або бездіяльністю, все, - ти тепер будеш робити все що тобі накажуть путіноїди, бо вже у українців ти висиш під найтяжчими статтями. 
А ті хто несвідомо чи по алкашеству прийняли участь у такому зливному керівництві військами через залиті очі, ті стають благодатним грунтом для вербовки ворогом з обіцянням прикрити через кротів. Інакше кроти зроблять тебе цапом-відбувайлом. Це одна сама робоча схема крота, - послати бійців на нереалістичне, зливне, незабезпечене завдання, а потім серед виконавців ще шукати винних.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma