Enigma Enigma

Богдан

2019-09-13 10:30:28 eye-2 2958   — comment 0

Роздуми під Шустера: отже, шанс загроза?

 

Одразу ж хочу зауважити, що цей невеликий пост є логічним продовженням всіх попередніх. Ідея цієї серії проста і доступна для розуміння, але нагадаю один із опорних пунктів ідеї: «В 1982 году произошло замечательное событие. В Парижском университете исследовательская группа под руководством физика Alain Aspect провела эксперимент, который может оказаться одним из самых значительных в 20 веке. Aspect и его группа обнаружили, что в определённых условиях элементарные частицы, например, электроны, способны мгновенно сообщаться друг с другом независимо от расстояния между ними. Не имеет значения, 10 футов между ними или 10 миллиардов миль… Что это значит? А это значит, что не только наши слова, но и мысли, как информация, мгновенно распространяются Вселенной. И Вселенная реагирует на эту информацию».

 

Повернення Шустера в ефірний простір України – знакова подія. І привертають особливу увагу перші, вступні слова Шустера в першому ж ефірі. Думаю, що Шустер щиро і відверто висловив свою позицію в цьому світі, а не тільки в студії.

 

Але!

 

Вступна промова Шустера не справила жодного враження на гостей студії! Гості були зайняті собою. Провідні політики України були заклопотані враженням, яке вони мають справити на аудиторію.

 

І саме тому, що провідні політики України заклопотані виключно постановкою враження про себе і свою політичну лінію, ці само провідні політики проґавили той момент, коли в політичний простір України вторглась ще вчора абсолютно віртуальна політична сила. Віртуальна – це на думку провідних політиків.

 

Зрештою, це було не вторгнення, а вибух нейтронної бомби. Саме нейтронної.

 

Курява від вибуху ще й не розсіялась, а в силуетах нової політичної сили почали проступати лінії, властиві тим само вчорашнім провідним політикам.

 

Звідси і питання Шустера до аудиторії в студії.

 

Отже, абсолютна влада в руках Зеленського і слуг – це загроза чи шанс?

 

Відповідь лежить на поверхні і її жартома, випадково, так, поміж іншим, озвучив Президент в розмові з главою Офісу.

 

Саме в ту мить я згадав публікацію в «Молоді України», в якій журналіст, віддаючи данину тогочасній моді на екстрасенсів, жартома проголосив швидкий розвал СССР.

 

І року не минуло після жартівливої публікації в «Молоді України», як, здавалося, могутня держава СССР за кілька днів зникла в архіві історії. Все відбувалося з такою запаморочливою швидкістю, що навіть радикальні дисиденти не встигали за перебігом подій.

 

Після того знаменитого «путчу» було багато «аналітичних» публікацій, а ще більше з’явилося «отців розвалу»…

 

А на початку 2013 року на погрози масштабним Майданом від тодішньої опозиції один із відомих російських політтехнологів авторитетно (але жартома, з лукавою посмішкою абсолютного знавця) заявив, що «снаряды дважды в одну и ту же воронку не попадают»…

 

Можливо, російські снаряди і не попадають…

 

Далі я спостерігав за мовою лідерів Слуг. Бо саме в студії Шустера надзвичайно чітко видно, що текст, який зачитує промовець з емоційними інтонаціями в голосі, абсолютно не відповідає думкам і намірам промовця. А якщо це помічаю я, простий смертний…

 

Я спокійний за Україну.

 

Суспільство України пройшло щеплення від ступору 2005 – 2010 років, загартувалося в кривавій бойні 2014 року.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma