Enigma Enigma

Владислав Стахів

2019-10-15 11:37:22 eye-2 406   — comment 0

Розпочався другий етап реформи прокуратури

Пан Рябошапка зазначив, що наразі проводиться важливий блок роботи - аудит проваджень, розслідування яких здійснювала Генпрокуратура. Генеральна прокуратура з 20 листопада 2019 року втрачає слідчі повноваження згідно із законом. Послідовно проводиться аудит всіх діючих кримінальних проваджень і вони направляються слідчим органам за підслідністю.

Паралельно з цим процесом розгортається реформа органів прокуратури. Руслан Рябошапка окреслив її основні елементи та основні складові бачення органів прокуратури - оновлена, професійна, ефективна та з меншою кількістю прокурорів.

Також Генеральний прокурор поінформував, що буде запроваджено регулярну перевірку доброчесності із залученням колег з НАБУ.

Перший заступник Генерального прокурора В. Касько наголосив, що оновлення прокуратури розпочнеться зверху, з Генеральної прокуратури.

В. Чумак зауважив, що військова прокуратура буде перетворена в спеціалізовану прокуратуру з протидії злочинів у сфері національної безпеки і оборони, займатиметься виключно військовими злочинами і злочинами, направленими на національну безпеку і оборону, в тому числі і у військово-промисловому комплексі.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Віктора Трепака заступником Генерального прокурора.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma