Enigma Enigma

Лиза Фроликова

2021-09-15 06:45:57 eye-2 358   — comment 0

Розслідування CNN говорить саме за себе!

Після опублікування американським виданням CNN статті про приватну військової компанії «Вагнер», Кремль активно розпочав дискредитаційну компанію направлену на український уряд та США.

CNN несподівано озвучила дуже дивну версію так званого «вагнерівського скандалу». 8 вересня американське видання CNN оприлюднило матеріал, який, зокрема, містить розмову з трьома анонімними нібито «колишніми високопоставленими службовцями української військової розвідки». Йдеться про підготовку спецоперації із захоплення членів російської приватної військової компанії «Вагнер». Однак в матеріалі немає інформації про те, чому було зірвано спецоперацію та не вказано ні одного з членів розмови, що вже викликає сумніви до дійсності цих фактів.

Не минуло й кількох годин, як офіційний представник ФСБ похвалив CNN за цей матеріал. Що є дуже дивним, оскільки раніше не помічалося щоб офіційний представник ФСБ практично миттєво виходив в медіа, щоб підтримати і похвалити якийсь репортаж. Цей виступ фактично був сигналом для всієї російської системи пропаганди, «що і як» потрібно відпрацьовувати. По суті так і сталося, пропагандистські ЗМІ розігнали цю історію в свою користь з посиланням на CNN. І сталося це напередодні запланованої зустрічі Лукашенка з Путіни. Ситуація говорить сама за себе!

У виданні стверджують, що до підготовки операції «Вагнер» була причетна й американська розвідка, хоча офіційно Вашингтон заперечив свою причетність.

Для РФ повернення «вагнерівців» з Мінська в РФ було провокуванням України, щоб «дискредитувати наші спецслужби. Частково у них це вийшло». І Росія, і Білорусь знали про підготовку до затримання і збір інформації українською розвідкою ще на самому початку.

Однак ніяких звинувачень вангерівцям офіційно так і не висунули, а через два тижні 32 з 33 затриманих повернули в Росію. Ще один залишився в Білорусі, бо має громадянство і цієї країни. Якби цих людей передали в Україні, то деталі їхніх злочинних діянь стали б відомі всьому світу. Україна могла б притягнути їх до відповідальності і показати, що наша боротьба з Росією серйозна і ми не здамося.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma