Enigma Enigma

Сергій Кравчук

2020-06-22 08:41:43 eye-2 11   — comment 0

РУБль Союз

РУБль - Росія + Україна + Білорусь. Росія давно виношує план відновлення імперії. Білорусь готова приєднатись до цієї імперії хоч зараз - там і рубль є, і герб радянський, і гімн ностальгує про союз народів. Єдине, що поки ще зберігає формальну незалежність Білорусі від Росії - це імперський план Путіна. Він полягає в тому, що об'єднання може бути тільки трьох "братніх" слов'янських народів, які колись утворили СРСР, але потім помилково (як він стверджує) його ж і поховали. А Путін повинен виправити цю помилку. При цьому об'єднання тільки Росії і Білорусі - це не комільфо і історично неправильно.

Старий мастак підкилимної боротьби - Путін ніколи не зважиться на відкритий і масштабний збройний конфлікт. Та й об'єднання тоді буде не зовсім добровільним, правовим і історично бездоганним. За задумом Путіна, тільки кропітка і таємна робота по впровадженню своєї агентури в вищі органи державної влади та безпеки України принесе свої плоди. І коли все буде готово, в один прекрасний день президенти Росії, України і Білорусі тріумфально підпишуть Союзний Договір. Це повинно було статися ще за Януковича, коли агентами ФСБ були нафаршировані всі керівні структури країни, включаючи президента, міністра оборони і глави СБУ. Але трапився Майдан, і цей план довелося перенести на більш пізній термін.

Останні призначення Зеленського на вищі державні пости в Україні - це впровадження довгострокового плану Путіна. Агентам зазвичай дається завдання ніяк не проявляти себе і просуватися по службі, до пори до часу часу "Ч", поки не надійде наказ з Центру. Баканов, Венедиктова, Разумков, Аваков, Соколов, Резніков, Степанов, Кузнецов, Петров ... За кількістю вищих чиновників з закінченнями на -ов, нинішня влада вже переплюнула Януковича з його Азаровим, Арбузовим і Лебедєвим.

Особливу надію у впровадженні свого лпану Путін покладає на СБУ та  МВС. Вони мають нейтралізувати національно-патріотичні осередки держави Україна. Адже саме вони змогли дати відсіч російській агресії у 2014 році. Агенти Кремля у вищому керівництві СБУ та МВС мають внести розкол у національно-патріотичний рух України та нейтралізувати її лідерів. Таку ж саму тактику НКВД використовували у 1930-40рр., коли вбивала лідерів національних рухів та стравлювала одне з одним бандерівців та мельниківців. Тоді це дало результат. Зараз так само вбиваються та ув'язнюються українські лідери (Сашко Білий, Дацюк, Антоненко, Стерненко, Звіробій).

Не тільки нещодавно викритий генерал-майор Шайтанов може бути в СБУ агентом ФСБ. Це можуть бути і інші генерал-майори, наприклад генерал-майор Кузнєцов, який із СБУ делегований до ТКГ, чи генерал-майор Петров, який змінив на посаді голови Закарпатської ОДА Москаля (Москаль розкрив механізм знищення Росією енергетичної безпеки України), чи навіть лейтенант Баканов, який є адміністратором будівельної фірми в іспанській Жироні, де зазвичай через будівельні та ріелтерські фірми відмивають гроші сонцевські та тамбовські злочинні угруповання, які куруються ФСБ. На своїй пресконференції Зеленський повідомив, що усі свої призначення чиновників він узгоджує з СБУ. Стає зрозумілим, чому СБУ не тільки береться за усі справи, від кримінальних (справа Стерненко) до контрабандних (хоча це не її парафія), але й почало делегувати своїх представників скрізь – від зовнішньої політики (ТКГ) до органів місцевої влади (ОДА).

Зараз в Україні поступово посилюються репресії з боку СБУ, МВС, Генпрокуратури та ДБР по відношенню до добровольців, волонтерів та інших патріотів (зокрема, Марусі Звіробій), які у 2014 році відстояли Україну від прямої російської агресії. Одночасно з цим відбувається активізація діяльності агентів ФСБ, які дестабілізують внутрішню ситуацію в країні.

Для успішного вербування нових агентів та організації диверсій в Україні, необхідно надати виконавцям очевидні та надійні гарантії безпеки. Вони повинні побачити, що у будь-якому разі вони залишаться у виграші. Якщо акція пройде успішно – вони отримають заслужену нагороду негайно, якщо ж ні, тоді вони отримають її пізніше, після гарантованого обміну полоненими. Адже після будь-якої акції – державної зради, диверсії, терористичного акту чи вбивства – виконавець ніяким чином не постраждає, і навіть якщо його спіймають, усе одно гарантовано витягнуть з України. В Україні створюються нерівні умови - якщо вбьють українського патріота, наприклад, якщо б російський активіст Кузнецов вбив Стерненка у черговому нападі, тоді б він через декілька місяців був би відправлений до Росії, де став би героєм. Але якщо Стерненко захищаючись вбив нападника, убезпечуючи себе від майбутніх нападів, то він тепер буде заарештований і ніхто його з в'язниці не витягне. 

Уявіть, що ви покладаєтесь на допомогу друга, а він у критичну хвилину штовхає тебе у прірву. Захоплення Криму стало можливим завдяки тому, що кримське управління СБУ майже у повному складі (90%) перейшло до лав ФСБ. Замість того, щоби тоді переловити усіх сепаратистів ще до анексії Криму, зараз вони сумлінно займаються репресіями кримських татар та українських патріотів. Донецьке та Луганьске управління СБУ у 2014-му стали осередками сепаратизму. У луганському управлінні СБУ навіть був організований штаб російських сепаратистів. А під час захоплення Донецього аеропорту співробітник донецького СБУ Главура провів у термінал аеропорту групу російського спецназу «Іскра» та батальйон «Восток», очолюваний Ходаковським – командиром донецького спецпідрозділу СБУ «Альфа». Цікаво, що того зрадника Главуру спочатку героїчними зусиллями викрали з Донецьку, а потім благополучно обміняли у групі полонених, разом з іншими 127 зрадниками, диверсантами, терористами і вбивцями. Можна впевнено стверджувати, що і зрадник генерал-майор СБУ Шайтанов, якого нещодавно було заарештовано в Україні завдяки повідомленню західних спецслужб, незабаром благополучно продовжить службу у ФСБ Росії після чергового обміну полоненими. Тут СБУ була просто поставлена у безвихідне становище - якщо б Шайтонова не було заарештовано, то європейські спецслужбам було б вочевидно зрозуміло, що СБУ - це лише українский філіал ФСБ. 

Враховуючи успішний досвід окупації Криму, Донецьку і Луганську, саме на СБУ в процесі поглинання України Росією Путін покладає особливі надії. Він поспішає, тому події відбуваються з блискавичною швидкістю. Саме зараз спостерігається консолідація усіх проросійських сил в Україні завдяки пропаганді їх ідей під час інтерв’ю Гордона з Гіркіним, Поклонською та анонсованого інтерв’ю Януковича, на що СБУ ніяк не реагує. Боротьбу з корупцією в Україні СБУ відверто саботує, займаючись імітацією ефективної діяльності, у тому числі у боротьбі з російською агентурою. Розпочалися акції вбивства нацгвардійців у нашому тилу на території України, зокрема у Вінницькій та Житомирській областях. Ці вбивці можуть почувати себе цілком впевнено - коли їх впіймають, вони швидко і за державний рахунок будуть відправлені до Росії. Тобто через вбивство будь-якого українського патріота можна придбати собі безкоштовний квиток до Росії.

За часів Януковича на усі керівні посади в СБУ аж до начальників відділів обласних управлінь призначали тодішній голова СБУ Якименко та Саша Стоматолог (Янукович), які виявились громадянами Росії, про що ми дізналися, коли вони втекли до Росії. Зараз розподілом керівних посад займається Баканов, у якого жінка є громадянкою Росії, а чи є він сам громадянином Росії наразі невідомо.

Справи кепські, єдина надія на чесних офіцерів СБУ не керівного рівня, які у критичний час залишаться відданими своїй присязі народу України. Але більш суттєвою перешкодою для Путіна напевно стане коронавірус, який нівелює усі агресивні плани експансії і можливо навіть дістане його самого у тому підземному бункері, де він зараз ховається.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma