Enigma Enigma

vadim galen

2019-10-12 11:49:20 eye-2 0   — comment 2

"Русь" ордынская...

 "Борис Чориков. Князья и бояре вызываются возвратить Василию Тёмному великокняжеский престол, 1446 год."

  Ми (українці), завдяки подачі історії нам, самими ж моксєлями, повторюємо часто вигадки московитів. Важко повірити, але казки про те що московити були рабами Русі, вигадали самі московити ! Щоб примазатись до слов'ян, вони ладні навіть визнати своїх пращурів рабами Русі.

  Просування жменьки русинів на схід, в непролазні хащі Залісся, почались після розпаду історичної Русі, на окремі князівства і тому панування окремих Рюриковичів над деякими племенами фіно-угрів не причисляє тих до Русі, як правління німецької династії Гольштейн-Готторпів (Романових), не перетворює мокшан автоматично в німців.

  Вплив загарбників з Заходу був невеликий, наприклад окрім князів та їх почту, основна маса фіно-угрів були нехрещені. Це підтверджується розкопками XIX ст., де у військових могилах ХІІ-ХІІІ ст.  фіно-угри Залешанських "князівств" звалені в одну купу ("братская могила") і серед їх решток не знайшлось жодного хрестика, а нечислені християни (в основному їх командири) поховані окремо в трунах. Заснування русинами кількох хуторів (міст) не мало великого впливу: 1) тому що в них жили все ті ж фіно-угри; 2) племенні міста все одно мали для фіно-угрів більше значення, такі як Рязань, Ростов, Муром, Перм, Кострома і т.д.

  Орда заснувала куди більше міст, включно з Москвою (за сотні років з Москви так і не витравили "Кремль", "Арбат", "Таганку" чи "Ордынку"). Орда ж охрестила всіх фіно-угрів, але не в "руську" віру, а в свій варіант християнства, єретичне "несторіанство", т.зв. "старообрядство". Як не смішно, але "русифікацією" фіно-угрів також зайнялась Орда, саме при ній, та при її нащадках почались перейменування фіно-угорських поселень, річок та озер на слов'янський лад, наприклад поселення Куусь (ялина) стали Гусь-Хрустальный, та Гусь-Железный. Зроблено це було не з естетичних міркувань, а щоб вбити в голови місцевих фіно-угрів, що вони "слов'яни" і тому мають право не лише на руські землі, а і на всі слов'янські землі взагалі !  Пригадайте т.зв. рух "славянофилов" на Московщині. Сама ідея "собирания земель русских". не що інше, як перекручена ідея Чингізхана, про обєднання усіх тюрків в одній державі. Ну, а що ще було очікувати від Орди, яка правила Московією.

  Адже Орда нікуди не поділась з Московії після знищення Золотої Орди кримськими Гіреями, з 1253 року до 1917 нею правили фактично нащадки Орди, всі ці липові Рюриковичі, усі ці Булгакови, Кутузови, Ушакови, Юсупови, Карамзіни, Суворови, Татіщєви, Тараканови, Уварови, Зуєви, Давидови, Тургєньєви, Аксакови, Достоєвскіє і т.д. Тому в Московії до цих пір існує герб Орди і до цих пір тягне потатарених фіно-угрів до загарбання чужих земель, як кажуть, "ментальність Орди".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma