Enigma Enigma

Олекса Доніч

2022-06-03 18:09:52 eye-2 3497   — comment 0

Укрнацисти Карл та Фрідріх“Страшна й огидна школа монгольського рабства виховала й зростила Московію, яка набула сили лише завдяки тому, що стала віртуозом у вмінні навчати, як бути рабом. Навіть після свого звільнення Московія далі грала свою традиційну роль раба, що став паном. Зрештою Петро Великий поєднав політичне мистецтво монгольського раба з гордими прагненнями монгольського володаря, якому Чингізхан заповідав здійснити свій план завоювати увесь світ"

К. Маркс, “Таємна дипломатична історія XVIII століття”

"Своїм постійним втручанням у справи Заходу ця імперія затримує і порушує нормальний хід нашого розвитку і робить це з метою завоювати для себе такі географічні позиції, які б забезпечили їй панування над Європою. Тому не лише соціалісти, але й кожна прогресивна партія в будь-якій країні Західної Європи зацікавлені у зміні правлячого режиму в Росії"

Ф. Енгельс, "Зовнішня політика російського царизму"

Цікаво, що майже в кожному місті росії є пам'ятники або Марксу, або Енгельсу чи обом. Щось "денацифікація" буксує з  самої голови. Але все на краще, бо скоро вже й Мазепі з Бандерою доведеться ставити.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma