Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-08-26 14:57:42 eye-2 3814   — comment 0

З 2015 року по 2019 в Україні побудували понад 400 заводів, а сьогодні Зеленський дає вказівку побудувати у кожній області по заводу - чому?

Читаю новину про те, що Зеленський роздає вказівки головам ОДА, щоб вони будували у кожній області по заводу. Читаю і не розумію - це жарт чи просто настільки тупа некомпетентність шостого президента? У мене зразу виникають питання - а чому в Україні з 2015 року по 2019 з'явилося понад 400 заводів та інших підприємств в Україні без вказівок Петра Порошенко? Ось, до речі, карта цих підприємств де можна побачити у якому році його збудовано та де. Чому бізнес сам будував та інвестував гроші у новітні підприємства до 2019 року, а після приходу до влади Зеленського ми бачимо, що тепер влада, повинна роздавати спеціальні накази про будівництва? Чому так?

Чому ми слухаємо гучні промови від Зеленського про океани інвестицій та про якихось інвестнянь, а у реальності статистика фіксує найбільший відтік інвестицій з України за 20 років? Чому Президент Естонії не радить естонським бізнесменам інвестувати в Україну? Не у 2015,не у 2018, при "корумпованому баригі Порошенко", а у 2021 році, через два роки влади "некорумпованих" та "чесних" Слуг Народу? Є підстави? Питання, звісно, риторичне. Бо ніякі  шоу від зеленського та СН про "чесність" та "некорумпованість" не заміняє собою просто факту - бізнес у реальності бачить шокуюче зростання рівня корупції, як тільки до влади дорвався Зеленський, і почуває себе не захищеним, тому не збирається ризикувати та забирає свої гроші. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma