Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2020-06-11 08:47:32 eye-2 439   — comment 1

Савченко -під суд та за грати!

"Савченко - під суд та за грати!". Чому нема такого протестного руху, га?!


Найгучніші та резонансні кримінальні справи, що знаходяться в суді, для мене це "справа" Шеремета, Гандзюк, "Сармата"-Олешка та Гаді Савченко. Їх об'єднує одне: повний дебілізм судової системи.
По "Сармату" - виконавців вбивства випустили на волю. Побратими вбитого проводять акції протесту біля Офісу президента. Та їх не чують.

По справі Шеремета - вже півроку в СІЗО сидять бездоказово (на мій погляд) призначені МВС "виконавці". Йдуть акці протесту за звільнення "Ріфмастера", Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. А всі пох. Починаючи від суда, закінчиючи поліціянтами-прокурорами. Все пізнається в порвінянні. Вбивці "Сармата", на яких є 100%-і докази на волі, "шеремтівці", на яких навіть непрямих доказів не вистачає, продовжують сидіти у в'язниці.

Справа Гандзюк. Виконавці отримали строк. Батько померлої вимагає суду над замовником. Прокуратура в цьому питанні "ловить гав". Але вбивці-"атовці" в буцигарні.

І найнезроумілий для мене судовий процес - це справа Гаді Савченко та Рубана. Начебто за помилки прокурорів їх випустили на волю. І вже півтора (!!!) роки суд не може зібратися на розгляд цієї найрезонанснішої справи в Україні! Рубан вже кудись втік за кордон. А Гадя вештається по телеканалах та роздає інтерв'ю кремлівським ЗМІ. І це навіть нікого з влади не обурює та не цікавить! Вибачьте, але ж по справі Савченко-Рубана залізобетонні докази! Як так можна звинувачених в підготовці заколоту та теракту відпустити з-під варти?! Оце точно державна зрада. І ще. По Савченко-Рубану свідками проходять мої побратими офіцери з "вісімки". Але якщо Гадя на волі, то вони можуть в будь-який час стати лже-свідками. І в цьому ганебному становищі винен і попередня влада і нинішня. Тому закрадаються якісь думки, що влада в питанні Савченко-Рубана грає на боці Кремля. Як це виправити навіть не знаю. Просто розпач. А безвинні (поки вина не доведена судом) Ріф, Яна та Юля сидять в СІЗО.

Мене цікавить питання: а чому немає протестного руху "Савченко-Рубана - до суду та за грати!". Я б залюбки до цього руху доєднався. Але, як я розумію, всім пох, що кремлівська терористка з зіркою Героя України на свободі разом із своїм мутним подільником. Адже вона мріє стати президентом (чи президенткою?) України...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma