Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-12 09:28:58 eye-2 4714   — comment 0

Баканов пропустив в Україну найлютіших пропагандистів Кремля - брехунів з телеканалу "Звезда"

Ну що панове, це не фейк - а реальність,яку забезпечив нам Зеленський. Тих, хто прямо причетний до вбивства тисяч українців - пропагандистів та брехунів з телеканалу "Звезда" Міноборони РФ, авторів сотень найогидніших фейків про Україну та ЗСУ, СБУ Баканова та прикордонники Зеленського пропускають в Україну. Нагадаю, телеканал Звезда - це військовий підрозділ МіноборониРОсії, де кожен співробітник є військовослужбовцем. На фото, так званий "журналіст" у званні капітан чи майор, якого пропустили прикордонники за наказом Зеленського без жодних запитань у серце Києва.

"Наша знімальна група летить до Києва. Пане президенте Володимир Зеленський на прес-конференції сам запросив журналістів у гості. Ми вирішили перевірити, чи тримає він обіцянки, чи пропустять нас через митницю. Поруч зі мною оператор в повному спорядженні - техніка та мікрофон з нашим логотипом ", - розповіла кореспондент" Зірки "Діана Сіразі. Прикордонники, виконуючи прямий наказ Зеленського, роблять вигляд, що не розуміють, хто стоїть перед ними. І навіть не цікавляться метою поїздки російських ворогів.

Як відзначають російські пропагандисти, щоб нібито виконати свій професійний обов'язок і потрапити до Києва, журналістам часом доводилося вигадувати причини - говорили, що їдуть на концерт, на побачення або, що чекає хвора бабуся. Але сьогодні, коли до влади прийшов Зеленський - інформаційних солдатів Кремля без перешкод пускають в нашу країну. І вороги спокійно ходять центром Києва, замість того, щоб сидіти у СІЗО. Авжеж, Зеленський, як ми бачимо, на шостому році війни, хоче і саджає тільки ветеранів, бойових офіцерів та волонтерів - а не російського ворога.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma