Enigma Enigma

Олексій Ніконенко

2019-10-10 05:54:34 eye-2 3015   — comment 1

СБУ плідно працює над доведенням факту агресії РФ проти України


Так, зокрема, під час спецоперації з ОРДЛО  вивезли важливого  свідка. Контррозвідка СБУ вивела з окупованої Луганщини на підконтрольну українській владі територію свідка збройної агресії РФ. Це була "ретельно спланована операція", за результатами якої мешканець міста Сорокине добровільно відмовився від участі у діяльності незаконних збройних формувань та залишив окуповану Луганщину.
Правоохоронці встановили, що через матеріальні труднощі чоловік змушений був вступити до ремонтної роти так званого "2 армійського корпусу народної міліції ЛНР", де лагодив пошкоджену у боях військову техніку бойовиків. Проте чоловік усвідомив хибність свого кроку та виявив готовність надати свідчення щодо злочинної діяльності російсько-терористичних військ на території нашої держави.
СБУ перевірила чоловіка та встановила, що він не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчинив інших тяжких злочинів. Водночас "він надав слідству важливі докази збройної агресії РФ в Україні". За рішенням суду його було звільнено від кримінальної відповідальності.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma