Enigma Enigma

Лана Шведова

2020-06-11 16:24:03 eye-2 2751   — comment 0

СБУ попередила укладання збиткового контракту в екологічній сфері на мільйони гривень

11:22, 11-06-2020

Служба безпеки України у ході контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури попередила укладання екологічного контракту під гарантії Уряду з недобросовісним підрядником.

Оперативники спецслужби встановили, що кошти на реалізацію цільових екологічних проектів Україні виділила одна з європейських країн. Інвестиції були необхідні нашій державі у період дії Кіотського протоколу до Рамкової  конвенції ООН про зміну клімату.

Частина грошей у розмірі 103 мільйонів гривень була перерахована на проект одного з комунальних підприємств Запорізької області. Він передбачав реконструкцію систем теплозабезпечення для зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Під час перевірки співробітники СБУ встановили, що переможцем тендеру стала компанія, яка відповідно до законодавства перебуває під санкціями, зокрема, за співпрацю з так званими «Л/ДНР». Менеджмент фірми приховав цей факт під час подання конкурсної документації.

Встановлено, що власники комерційної структури планували частину грошей, отриманих з бюджету, перерахувати афілійованим структурам у РФ і тимчасово окупованим районам Донбасу.

Завдяки втручанню Служби безпеки України перемога в тендері сумнівної структури була скасована, а державі не завдано багатомільйонні збитки.

 

Фотографії

- See more at:

https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/7681?fbclid=IwAR0ssZ2x-75TZdVi36tY6Hc228cpOvbhfzlII95LIhdm8osBPstWz50KuzU#.RrjnHgD3.dpbs

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma