Enigma Enigma

Vladimir Gorodovsky

2019-11-11 16:36:46 eye-2 2516   — comment 0

СБУ попередила замовне вбивство адміністратора дитячого освітнього клубу

 
Служба безпеки України попередила у Києві замовне вбивство адміністратора дитячого освітнього клубу та затримала організатора злочину. Оперативники спецслужби отримали інформацію, що місцева підприємниця, яка займається валютно-обмінними операціями та орендою нерухомості, підшукує серед представників кримінальних кіл виконавця для здійснення вбивства. Правоохоронці встановили, що жінка «замовила» мешканку Київщини  через майнові спори щодо власності на нерухомість у столичному регіоні. За вчинення вбивства зловмисниця пропонувала виконавцю 10 тисяч американських доларів.
 
Для попередження вбивства оперативники СБУ вивели організатора на умовного «кілера». Задокументовано як замовниця передала «виконавцю» аванс у розмірі 4 тисяч доларів США під час зустрічі, на якій обговорювались деталі злочину. Для надання «доказів ліквідації жертви» співробітники Служби провели спецоперацію та інсценували вбивство жінки у покинутій будівлі в лісі. Для підтвердження виконаного завдання було зроблено постановочні фото. Правоохоронці затримали зловмисницю на одній з вулиць столиці після отримання «звіту» імітованого вбивства та передачі другої половини суми.  
 
У межах відкритого кримінального провадження за п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років. Спецоперація проводилась спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma