Enigma Enigma

Лана Шведова

2021-08-27 20:12:35 eye-2 4018   — comment 0

СБУ повідомила про підозру одному із топфункціонерів «Партії регіонів» на Херсонщині

СБУ повідомила про підозру у державній зраді колишньому функціонеру «Партії регіонів», який до Революції Гідності очолював один з районів у Херсонській області. Наразі він утік на тимчасово окупований півострів Крим і всіляко сприяє окупаційному режиму.За інформацією СБУ, фігурант перебрався на півострів одразу після окупації Криму з боку РФ. Будучи народженим у сім'ї депортованих кримських татар, він перейшов на бік окупантів і активно агітує за ідеї «русского міра». Проти тих, хто не поділяв його ідей, ініціював переслідування окупаційною владою.Підозрюваний створив громадську організацію для «об’єднання кримськотатарського народу».Наразі встановлено, що справжньою метою цієї організації є:


  • цілеспрямована агітація населення, зокрема етнічних татар, щодо визнання легітимності факту окупації РФ території АР Крим;

  • агітація щодо визнання окупаційних органів влади РФ;

  • спонукання населення АР Крим до участі у роботі окупаційних органів влади РФ;

  • агітація за участь у виборах до представницьких органів окупаційної влади на території АР Крим та у виборах президента РФ.


  •  

Наразі тривають слідчо-розшукові дії.Санкція статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-povidomyla-pro-pidozru-odnomu-iz-topfunktsioneriv-partii-rehioniv-na-khersonshchyni

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma