Enigma Enigma

Владислав Стахів

2019-11-25 11:00:11 eye-2 608   — comment 1

СБУ викрила механізм фінансування терористів "ДНР" і "ЛНР"

Фінансування терористів "ЛНР" і "ДНР" вели за допомогою незаконного видобування вугілля на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і постачання його в Україну та європейські країни, повідомили у Службі безпеки України.

Служба безпеки України заблокувала механізм фінансування терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР". Про це пресцентр СБУ повідомив 23 листопада.

Фінансування вели за допомогою незаконного видобування вугілля на тимчасово окупованих територіях і постачання його в Україну та європейські країни.

"Організатори оборудки зареєстрували в Україні низку комерційних структур. Через них ділки постачали на підконтрольну [уряду] територію України продукцію, видобуту на захоплених членами незаконних збройних формувань українських вугільних об’єднаннях, розташованих на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей. Так звані податки вони вносили до бюджетів псевдореспублік", – ідеться в повідомленні.

В Україну продукція надходила як нібито видобута на території РФ, а в подальшому за підробленими документами її продавали українським ТЕЦ та у країни Європи.

Одного з учасників схеми СБУ повідомила про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 258-5 Кримінального кодексу (фінансування тероризму).
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma