Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-09 10:40:42 eye-2 4580   — comment 0

СБУ затримала головного ката російського концтабору у Донецьку "Ізоляція"

Про це повідомив колишній в'язень "Ізоляції", журналіст Станіслав Асєєв. "У Києві затримано головного воєнного злочинця Ізоляції - Куліковського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не даремно", — про затримання чоловіка повідомив він на своїй сторінці у Фейсбук.

Цю інформацію підтверджує СБУ : "Контррозвідники СБУ затримали у Києві колишнього бойовика терористичної організації «ДНР», очільника незаконної в’язниці на тимчасово окупованій території Донецької області «Ізоляція».За інформацією СБУ, цей чоловік організовував та брав безпосередню участь у вбивствах і катуваннях протиправно ув’язнених громадян України."

До війни Куліковський мешкав у Кураховому на Донеччині. У 2014-му пішов прислуговувати російським окупантам. Так як він мав "досвід" роботи у СІЗО чи колонії, то доволі швидко очолив таємну тюрму-концтабір, яку окупанти облаштували на території колишнього мистецького простору "Ізоляція". Був одружений, має сина.
З 2015-2018 роках “Палич” керував концтабором, але на навіть на цій посаді він чи то крав забагато, чи то перейшов дорогу комусь з ватажків так званої "ДНР", чи все разом узяте - і за словами колишньої дружини він втік з “ДНР” ще у 2019 році, нібито до Росії
Багато колишніх в’язнів “Ізоляції” із жахом згадують Куликовського як головного ката в’язниці. Він прирікав людей на тортури та іноді особисто катував полонених і простих громадян, яких звинувачували у діяльності проти так званої “ДНР.”
За словами його жертв, під керівництвом “Палича” в’язнів били, різали, душили, топили, катували електричним струмом та ґвалтували. Окрім цього, Куликовський практикував такі методи психологічного впливу як поховання заживо та інсценування розстрілів.


.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma